Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskának?

Mi baja lehet a macskának?

Figyelt kérdés
Talált macska, már több, mint 2 éve van nálunk, oltásokat megkapta, ivartalanítva lett 1,5 éve, de nagyon sovány kiskora óta, és evés után gyakran kihányja a kaját, amit megevett, mindegy, hogy szárazat, vagy nedveset eszik e. Mielőtt a nagy dolgát végezné, mindig rohangál pár kört a lakásban, kaparja az almát, rohan megint egy pár kört, es csak utána végzi el a dolgát. Van, hogy mire haza érek 2-3 helyen is van macska hányás. Nem minden nap hány, de sűrűn, mióta megvan ez a macska azóta ilyen. Kapott már esetleges bélférgesség ellen is tablettát, de nem javult meg.

2019. okt. 4. 17:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom akkor más fajta kajákkal, oroszkék cica
2019. okt. 5. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha fajtatiszta macska, simán lehetnek neki fajtára jellemző betegségei is.

Elég szomorú, hogy ennyi idő elteltével nem járták utána a problémának. Szerintem ne tarts semmilyen állatot.

2019. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Voltunk vele állatorvosnál, nem talált semmilyen betegséget, ivartalanításokat, oltásokat megkapta. Sajnos feleségem ragaszkodik hozzá, én meg vehetem neki az almot, kaját, meg takarítsam utána a kakit, rókát.
2019. okt. 7. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!