Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szállítjátok a cicát...

Hogyan szállítjátok a cicát hidegben?

Figyelt kérdés

Természetesen van hordozóm, de ha ablakot nyitok, már reszket a cica.

Hétvégén reggel utazunk és orvoshoz is kell majd menni újra, hogy lehet melegen tartani a hordozót?

Nem merek szél ellen szatyrot húzni rá, úgy nem valami sok levegő marad.

Ok, van bundája, de benti cica, kocogtak a fogai hétvégén az ablakban, pedig 6-7 fok volt! :D



2019. okt. 7. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem ilyen melegvizes "párnát", feltöltöttem meleg vízzel, és azt tettem be alulra. A tetejére egy puha párnahuzatot, alá meg egy kis plédet, aminek a végeit felgöngyöltem a hordozó belső fala mentén, hogy ne érje huzat, és a meleg se szökjön ki.
2019. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek szerint kiaknázatlan piacot találtam? Nincs még "hordozó melegítő"? :D Jó ötlet a melegvizes palack, csak vicces lesz ha kikörmözi... :D
2019. okt. 7. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezért van rajta "védőréteg" :D


A párna is tovább marad meleg, és a cica sem szedi szét :)

2019. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy mivel utaztok.

Ha autóval, akkor pl lehet fűteni út közben.

Ha vonattal mondjuk, akkor jól kibélelném belül, kívül meg letakarnám egy pokróccal. Értelem szerűen az ajtót szabadon hagyva, csak a hordozó többi részét takard le.

Léteznek nem csak műanyag hordozók, hanem szövetek, esetleg az lehet jobb megoldás.

2019. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Több átszállásos vonat+busz lesz és sajnos várnunk is kell kint, karácsonykor is fogunk utazni, így jó lenne valami tuti megoldás. Szerintem pokrócot teszek bele úgy, hogy oldalt kitámasztom kartonnal. Vagy gyorsan megvarrom formára susogós kabátból a bélést, alulra a melegvizest.. Miért nem lehet ilyet venni??? Még kici ócó kínai sincs.. :(
2019. okt. 7. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a melegítő párna jó ötlet. Én csak maximum 10 perces átszállásokat vállalok be velük, ott letakarom a hordozót, plusz betakarom plusz párnát teszek alájuk.
2019. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!