Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogyan szállítjátok a cicát hidegben?

Természetesen van hordozóm, de ha ablakot nyitok, már reszket a cica.

Hétvégén reggel utazunk és orvoshoz is kell majd menni újra, hogy lehet melegen tartani a hordozót?

Nem merek szél ellen szatyrot húzni rá, úgy nem valami sok levegő marad.

Ok, van bundája, de benti cica, kocogtak a fogai hétvégén az ablakban, pedig 6-7 fok volt! :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica, hideg, hordozó

okt. 7. 10:25  Privát üzenet  

A válaszok
Én vettem ilyen melegvizes "párnát", feltöltöttem meleg vízzel, és azt tettem be alulra. A tetejére egy puha párnahuzatot, alá meg egy kis plédet, aminek a végeit felgöngyöltem a hordozó belső fala mentén, hogy ne érje huzat, és a meleg se szökjön ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 7. 10:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek szerint kiaknázatlan piacot találtam? Nincs még "hordozó melegítő"? :D Jó ötlet a melegvizes palack, csak vicces lesz ha kikörmözi... :D

# 2/6Időpont okt. 7. 10:50 Privát üzenet

Ezért van rajta "védőréteg" :D

A párna is tovább marad meleg, és a cica sem szedi szét :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 7. 11:01 Privát üzenet

Jó lenne tudni, hogy mivel utaztok.

Ha autóval, akkor pl lehet fűteni út közben.

Ha vonattal mondjuk, akkor jól kibélelném belül, kívül meg letakarnám egy pokróccal. Értelem szerűen az ajtót szabadon hagyva, csak a hordozó többi részét takard le.

Léteznek nem csak műanyag hordozók, hanem szövetek, esetleg az lehet jobb megoldás.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 7. 11:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Több átszállásos vonat+busz lesz és sajnos várnunk is kell kint, karácsonykor is fogunk utazni, így jó lenne valami tuti megoldás. Szerintem pokrócot teszek bele úgy, hogy oldalt kitámasztom kartonnal. Vagy gyorsan megvarrom formára susogós kabátból a bélést, alulra a melegvizest.. Miért nem lehet ilyet venni??? Még kici ócó kínai sincs.. :(

# 5/6Időpont okt. 7. 11:45 Privát üzenet
Ez a melegítő párna jó ötlet. Én csak maximum 10 perces átszállásokat vállalok be velük, ott letakarom a hordozót, plusz betakarom plusz párnát teszek alájuk.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 7. 15:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy éve van egy befogadott, kinti cicám. Bent pedig van egy nagyon idős, de a kinti elég harcias, nem szeretném összeengedni őket, mert a benti nagyon érzékeny. Viszont most...
Macska beszoktatása lakásba hidegben hogyan?
Akinek benti, de kijaros cicaja van, ki meri engedni ebben a hidegben?
A macskák hogy élik túl ebben a hidegben?
Mínusz 18 fokban Mit tehetek a kinti cicákkal?
Árt a macskának ha télen/hidegben beengedjük pár órára, felmelegszik és azután éjszakára kitesszük?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!