Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megeszi a macska, ha romlott...

Megeszi a macska, ha romlott a tasakos kaja?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagy doboz Whiskast, de 1 hete lejárt a szavatossági ideje. Adjam neki?
2019. okt. 12. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert lejárt a szavatossága, még nem jelenti azt, hogy romlott, főleg konzervnél!
2019. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hete lejárt még nem romlott.
2019. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha nem volt felbontva nyugodtan odaadhatod. A szavatossági idő a minőség esetleges nem kívánatos változásaira figyelmeztet és nem feltétlenül a termék felhasználhatósági idejét jelenti. Egyébként simán megehetik a romlott kaját is, nekünk kell vigyázni. A te esetedben ennek a veszélye nem áll fenn.
2019. okt. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Ha szereted a macskádat, nem adsz neki lejárt szavatosságú ételt, és azt az embert is alaposan helyreteszed, aki "ajándékba" adott neked romlott kaját. (Ha korábban adta, amikor még jó volt, akkor egy szót sem szóltam.)


Te azt teszel, amit akarsz, én nem adnám oda neki, hanem kidobnám az egészet. Magam sem, a családom tagjai sem esznek olyan ételt, aminek lejárt a szavatossága. A macskám családtag - tehát ő is csak jó ételt kap.

2019. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A legrosszabb műétel a tasakos , zselé szója vīz . Ártalmas . Alutálkás pástétomosok azok húsok .
2019. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer találtam egy 1 éve lejárt konzerv kaját felbontottam és semmi baja nem volt, az állaga és szaga jó volt! Persze ezt már nem adtam oda a macskának, de te az 1 hete lejártat még nyugodtan odaadhatod. Az hogy lejárt nem jelenti azt hogy romlott!
2019. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bontsd ki, szagold meg. Ha nem fura a színe, a szaga, nem penészes, akkor nyugodtan mehet a cicának. Sajnos megeszik a romlott kaját is, de azt inkább csak akkor, ha kint kóborolnak.
2019. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!