Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3x evett ma a macskám véletlen...

Kiwilany124 kérdése:

3x evett ma a macskám véletlen okból kifolyólag! Ilyen tasakos kajat. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hogyan lehet véletlenül enni???
2018. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te háromszor eszel egy nap melegszendvicset, lesz tőle bajod? Ugyanaz a válasz erre a kérdésre is.
2018. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, ha esetleg túlette magát, max kihányja.
2018. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy lehet h 2- én lakunk a lakásba . A szobatarsam adott neki reggel és én azt hittem h nem kapott es én is adtam
2018. szept. 25. 22:01
 5/13 A kérdező kommentje:
+este is kapott
2018. szept. 25. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Ajánlott úgy kitenni neki kaját, hogy amikor megéhezik, rá tudjon járni (száraz táp).
2018. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Az én macskáim naponta öt-hat alkalommal is esznek, mégis makkegészségesek és formásak. Teljesen mindegy, hányszor adsz neki, úgyis csak annyit eszik, hogy jóllakjon. Nálunk a száraztáp egész nap ki van téve nekik, annyit nassolnak, amennyit akarnak. Naponta 3-4 alkalommal kapnak a konzervből.
2018. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A macska szívós jószág, nem olyan puhány, mint az ember. Odakinn, utcamacskáéknál az a rend, hogy amikor kapás van, végletekig bezabál, többet, mint te bírnál, utána egy hétig fekszik, és emészt, és egy hónapig kibírja evés nélkül a mínusz húszban... Eleve ehhez a rendszertelen étkezéses életformához van kialakulva a macskafélék szervezete. Úgyhogy annyira ne féltsd túl azt a cicát.
2018. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalomtól még csak el se hízik... Te sosem eszel többet, mint máskor? Nem lesz baja, hacsak nem nagyon furán zabálós macska, aki túleszi magát és kihányja.


A mieink akkor kapnak szárazat, ha jönnek, néha ebédig 3-4-szer is, nincs bajuk. De ők tudják, mikor elég, sosem eszik magukat túl, ha sok nekik, otthagyják. Nedvesből pedig nem kapnak sokat, de ha többször kapnának, nyilván a szárazból ennének kevesebbet.

De ha az adott macska nem tudja, mi az elég, alkalmi több evéstől akkor is nehezen lesz baja, csak rendszeresen adjatok neki megfelelő mennyiséget.

2018. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Uram isten! Háromszor evett??? Te normális vagy??? Holnap kötelező utad legyen az állatorvos! Felelőtlen! Hogy etetheted háromszor a macskát??? Még ha négyszer etetnéd véletlenül! De háromszor??? Vagy kétszer, vagy négyszer, de ne háromszor!!!


Szóval ennyire volt értelmes a kérdésed.

2018. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!