Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicámnak?

Lehet baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Az előbb még temperával festettem és a cica belement. Egyből rohantam lemosni a mancsáról, le is szedtem, amennyire engedte és megtörölgettem, de nagyon félek, hogy még maradt ott. Baja lehet, ha mondjuk maradt? Jelenleg ennek semmi jele nincs, de nagyon aggódok

#művészet #cica #macska festék
2019. okt. 14. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ne aggódj. Az enyém még úgy fél éves korában keresztülcaplatott rajta, egy cicamancsos festményt is készített véletlenül -kint van a falon :D-, nem sikerült teljesen lemosni, mert egy kis hisztérika, de nem lett semmi baja
2019. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, nyugi. Én a nappalit festettem, amikor úgy gondolta, hogy jó buli lenne beletapicskolni a festékesvödörbe. Mi is mentünk lábat mosni azonnal, semmi baja nem lett.
2019. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!