Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy macskát, de...

Szeretnék egy macskát, de külföldre tervezek költözni, ezért nem merek venni?

Figyelt kérdés

Világ életemben vágytam egy macskára, imádom őket. Viszont egy két éven belül lehet, hogy külföldre költözök, és félek, hogy nem tudnám magammal vinni. Van esetleg valakinek tapsztalta, aki hasonló cipőben jár-járt?



Nem tudnám senkire hagyni, család idióta macskagyűlölő, meg nagyon ragaszkodó típus vagyok, nem válnék meg tőle szívesen.


Helyes döntés inkább egy biztos pontban lenne az életemben?



2019. okt. 20. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Vegyél külföldön macskát
2019. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Külföldön nincs ám macska, ugye?
2019. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a cicunak útlevele, magaddal is viheted szerintem :) Nekem is költöztek ki ismerőseim cicával, és azóta is boldogan együtt élnek.
2019. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Útlevél, ivartalanítás, oltások, chip, rendszeres élősködők elleni védekezés, aztán viheted bárhová.
2019. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért tényleg ne vegyél,hogy utána lepasszold mert költöznöd kell.Meg se szabadna fordulnia ilyennek a fejedben nem 2 évre szól egy állat ha szólít a kötelesség ha nem.Logikusan olyankor vásárolj állatot amikor tudod,hogy a földrajzi és anyagi helyzeted is stabil.


De,ha megvan minden oltása és kiállíttatsz egy útlevelet az állatorvossal akkor viheted magaddal egy macskahordóban még repülővel is.

Oltási könyv hiányában és korának megfelelő oltások nélkül (pl felnőttnek veszettség elleni) hiába van útlevele nem engedik át a határon.

2019. okt. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!