Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 éves nő egyedül külföldre...

24 éves nő egyedül külföldre költözni? Bevállalnád?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva 24 éves leszek. Ápoló vagyok, havi 160000 forintból élek. A párkapcsolatomnak vége van fél éve, fájdalmas volt de túléltem. Van egy férfi az életemben de úgy érzem nem lesz belőle semmi komoly. Anyukámmal élek, szeretnék kezdeni valamit az életemmel,viszont nincs aki támogasson. Egyedül nevelt minket, nem volt pénze sosem. Szeretnék saját lakást, szerencsére autóm van. Be is sokalltam igazából az elmúlt egy év miatt. Elegem van a férfiakból, az emberekből. Elegem van, hogy nincs pénzem utazni, világot látni. Meg abból is, hogy semmire sem elég a pénzem. A nyelvet nem igazán tudom, vagyis a németet egyáltalán de rászánnám magam. Mindegy, hogy a szakmámban dolgoznék - e vagy valami Vendéglátásban csak sokat gondolok mostanában arra, hogy esetleg ki mehetnék pénzt keresni, meg új életet is kezdeni mert itthon mindig csóró leszek.

Mit gondoltok?



2019. okt. 8. 23:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Végre valaki, akinek vannak tervei, nem pedig kétségbe esik, hogy mi lesz vele. Hajrá és vigyázz magadra!
2019. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Apolokent kb az ot-hatszorosat kapod mindenhol - amennyiben beszeled az adott orszag nyelvet. Mert ne feledd, nem indok, ha meghal a beteg, hogy "jaj, bocsanat, felrertettem a doktor utasitasat..."


De sima gondozokent is legalabb a triplajat kapod, kulfoldon. Igen, a nyelvet muszaj tudni, hogy, ha az oreglany egy pohar vizet ker, akkor ne a krumplipuret tomd a szajaba, es, ha wc-re akar menni, akkor ne a tv ele a karosszekbe ultetsd.

2019. okt. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ja, es igen, siman bevallalnam. Orok eletemben banni fogom, hogy csak 38 evesen jottem ki, es nem 18 evesen.
2019. okt. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es boldog szulinapot!
2019. okt. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Maga az ötlet jó. De hogyan fogod megvalósítani? Ha külföldre akarsz menni, az pénzbe kerül. A kiutazás a legkevesebb. Szállás kell, pénz a megelhetesre, amíg munkát nem talalsz, ez a legjobb esetben is minimum egyhavi jövedelem. Külföldön más a biztosítási rendszer, azt is fizetned kell. Nem tudom Németországban hogy van, Hollandiában nem egyszerű szállást találni csak ugy. (Amuyg itt pl hiány van ápolókból, ha nem csak Németország lehet cel, de elengedhetetlen a nyelvtudas). Na es igen, a ynelvtudas. Oké, hhogy azt mondod, a vendéglatas is ők. Ahhoz is kell a nyelv. Sőt, a takarításhoz is: hogy érted meg, mi van a szerződésedben? Javaslom ess neki a nyekvtanulasnak nagyon intenzíven, gyűjts pénzt és ha már alapfokon beszélsz és van elég pénzed, akkor vágj neki
2019. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 D. Brasco ***** válasza:
86%
Az ötlet jó,viszont a realitas talajan maradva komolyabb kezdőtőke meg JÓ!!! nyelvtudás nélkül nem fog menni a dolog!Ugyhogy ennek megfelelően intezd az eletedet
2019. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos Magyarországon nem fognak megbecsülni és kilátásod sincs saját ingatlanra. Még bérelni sem tudnál ennyiből. Később ha lenne komoly kapcsolatod, a másikra lennél utalva, egy szakítás, válás esetén mehetnél haza anyukadhoz.

Ez van, én nem ajánlom, hogy itthon maradj.

Angolul tudsz valamennyire? Feküdj rá keményen és gyűjts minél többet

Esetleg kezdő lépés lehetne, hogy keresel egy magyar családot külföldön. Akár ápolni egy csaladtagjukat, akár au pair munkát. Magyar családnál nyilván nem keresnel sokat, de lenne ingyen szállás, étkezés és el tudnál indulni. Munkát keresni könnyebb, ha már kint élsz. Szerintem érdemes az ápolói vonalon maradni, mindenhol hiány szakma szinte.

Kezdj el már ma spórolni és munkát keresni. Itthon tényleg nincs jövőkép a szakmaddal.

Nem veszthetsz semmit, ha nem jön be.

De ha igen, normális színvonalon tudnál élni.

2019. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, ha nem jön be bármikor visszamehetsz.
2019. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Tanulj meg külföldiül.

Nagyon jó szakmád van (már feltéve, hoyg szereted is csinálni), amit külföldön megbecsülnek és megfizetnek - Magyarisztánban viszont csak egy legalja senki vagy vele.

Tanulj meg külföldiül és irány nyugat. Én is csak azt sajnálom, hogy túl későn jöttem...

2019. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

5-ös utolsó mondatában benne van minden:

"Javaslom ess neki a nyekvtanulasnak nagyon intenzíven, gyűjts pénzt és ha már alapfokon beszélsz és van elég pénzed, akkor vágj neki"

2019. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!