Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.4 hónapja örökbe fogadtunk...

Sz.Boglárkaaa kérdése:

Kb.4 hónapja örökbe fogadtunk egy cicát. En nagyon macskas vagyok de mégsem erzem a köteléket. A cica 1eves. Kislány. Neha feljön az ágyra de nem mellem hanem az agy végére es en ugy erzem tavolsag tartó. Mit tehetnek a kapcsolatunk javításáért?

Figyelt kérdés

#macska #kapcsolat #távolság tarto
2019. okt. 30. 09:44
 1/4 anonim válasza:
Többször simogasd, vedd az öledbe, többet játsz vele.
2019. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelmes! Kínálgasd jutifalival, ha közel jön, ha engedi, simogasd, de ne próbáld felvenni, csak úgy és addig, ahogy neki jó.

Nekem egy évbe telt majdnem, mire először ölbe tudtam venni a cicámat, igaz, ő bántalmazott utcai cica volt, fél az emberektől. De mostanra már dumál, jön utánam, piszkál, hogy simogassam. :)

2019. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lett kölyök korától emberhez szoktatva, akkor, bár nagyon fog akkor is szeretni, de nem lesz az a bújós cica.

Az én cicám is ilyen, csak eltűri a szeretgetést, kivéve, amikor rátör a dörgölőzés. Na, akkor le se lehet állítani!:))

Fontos, hogy gyakran és pozitívként értékelje az érintésedet....és ne hagyd magad. Simogasd, amilyen gyakran lehet, de persze mivel macskából van, csak óvatosan feszegesd a határokat.:)

2019. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém nem lett szocializálva kiskorában, nem lett bújós.

Este jön velem aludni, -néha simogathatom, dorombol, de ölbe soha nem jön.

2019. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!