Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye rendbejöhet a cicám?

Ugye rendbejöhet a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a körülményekről annyit hogy kiesett a cicám a 4. emeletről (az ítélkező kommenteket kerüljük légyszíves szerdán cserélték ki az ablakot). Én nem tudtam, hogy nyitva lett hagyva de ami történt megtörtént az eső miatt valószínűleg megcsúszott és kiesett.

Azonnal állatkórház, amég vártunk a taxira simogattuk, nem volt nagyon megijedve nem vérzett, a lábán látszott hogy valami nem oké illetve bepisilt de ennyi. 3 napot bennt kell maradnia, műteni nem biztos hogy kell még ma 1x megröntgenezik. Belső vérzés nincs, a szervei nem károsodtak egyedül a csípője tört/repedezett el.

Ma hívtak és azt mondták sokkal jobban van mint tegnap (tegnap üvöltött a kórházban, pedig velünk nem) délután meg is nézhető és konzulunk, hogy hogyan tovább.

Ugye van remény? Hogy teljes boldog életet élhet? Nagyon szeretem és aggódok.



2019. okt. 31. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Még maradt 8 élete.
2019. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha a belső szervei nem károsodtak, és azon kívül a doki állítása szerint nem történt komoly baja, (akkor igen rendbe fog jönni. Sok sikert és gyógyulást a cicádnak.
2019. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha nincs belső sérülése, akkor rendben lesz a cica.A macsek szerencsére amúgy is szívós állat.

Azért máskor legyetek elővigyázatosabbak.

2019. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második! Mire fel altatnál el egy állatot aki 1) nincs lebénulva 2) nem a gerince sérült 3) a belső szerveit nem érintette a baleset?! Ha a gyermeked eltörné a csuklóját akkor őt is belefojtanád a párnába? Az altatás fel sem merült az orvos részéről sem!!!!

A többieknek köszönöm szépen. Sajnos albérletben lakunk az az ablak ahonnan kiesett eddig megközelíthen volt a macska számára pont elővigyázatosságból. A tulajdonos úgy döntött hogy lecseréli az ablakot. Mi azt hittük csukva van nem tudtuk, hogy 2 helyen kell bezárni különben tulajdonképpen nyitva van elég picit meglökni és már nyílik is.

Lakásban tartott 7 hónapos mentett kandúr cica egyébként.

2019. okt. 31. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Egész biztos rendbejön a cica, az orvos szerint nincs életveszélyes sérülése.

A másodikkal meg ne foglalkozz, egy bunkó alak, aki csak téged akar bántani, meg a cicát megölni!

2019. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan rendbe jön. Szerezz be macskahálót. Életet ment és nem drága, felszerelni egyszerű.
2019. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is rendbejön a cica!:)
2019. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Update: 2 törése van az egyikhez azt mondták jobb ha nem nyúlnak, magától fel fog épülni a másik miatt műteni kell DE: nincs lebénulva, mind a 4 lábát fogja tudni használni és felépülés után minden gond nélkül fog mozogni!

Meglátogattuk azonnal nekiállt enni, szépen feküdt mosakodott bújt simogattuk. Nagyon jó helyen van az is megnyugtatott. Nagyon szépen gondját viselik, tiszta a ketrec a körülötte lévő cicák kutyusok is nyugodtak és nem tűnnek súlyos esetnek. Ma másik doki volt benne sokkal több bizalmam van mint a tegnapi ügyeletes hölgyben, megmutatta a röntgent és az ultrahangot elmagyarázott mindent bevittük a saját kis plédjét azonnal berakta hozzá.

Szorítsatok köszönöm mindenkinek ❤️

2019. okt. 31. 20:45
 9/10 anonim válasza:
Csak én vagyok vak, vagy a kedves kérdező egy tök normális kommentre akadt ki, aki nem is azt írja, amiért fel van háborodva?
2019. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a (2.) választ törölték, amin a kérdezö - jogosan - kiakadt.
2019. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!