Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vékonyabb vas ajtóra fel...

Vékonyabb vas ajtóra fel lehet-e szerelni mikrochipes macska ajtót?

Figyelt kérdés

Van 4 cicám.

2 szobacica, 2 kóbor befogadott "vadabb" kinti macska.

Túl vagyunk az ivartalanításon, féregtelenítéseken oltásokon.

De mivel a macskák nem túl jól szocializálódtak, kidobták őket az erdő közepére, így nem akarom összeengedi a 2 saját 8 hónapos kölyökmacskámmal.

Ezért kintiek lennének, úgy, hogy van egy hátsó, pincéhez hasonló helységem, ami már be van rendezve nekik saját fekhellyel, van fűtés is, így jó melegen tudnak lenni.

Csak az a bajom, hogy így hogy résnyire nyitva van az ajtó, hogy betudjanak menni a macskák, a környék kb összes macskája idejár. Most is elfoglalta szegénynek a helyét, mikor lementem és ott feküdt a szomszéd nagy kandúr macskája.

Nem beszélve arról, hogy napközben nem hagyhatok kint sem tápot, semmit, mert elesznek előlük mindent, ha otthagyom.


Nézegettem ezeket a mikropchipes macskaajtókat, amiket lehet úgy programozni, hogy csak a beprogramozott chip számú macskákat engedi be és ki.

Ez mind jó, csak ezt nem tudom, hogy erre a vas ajtó szerűségre fel tudom e rakni.

Ablak kizárt, mert ezen a helységen csak ilyen falba vésett kis ablak van, és ha azt nem tömöm be, akkor is szintén minden macska bejár.


Van fa ajtós helység is, ami nem használatos, csak ott kb olyan hideg van mint kint, ott nincs fűtés, ilyen hidegben meleg helyre akarom őket tenni.



2019. nov. 2. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosan fel lehet. Olyan szaki kell, aki vasanyaggal dolgozik.
2019. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!