Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mindig akkor kakil a...

Miért mindig akkor kakil a cicám, amikor én enni készülök?

Figyelt kérdés
Kaja közben szoktam filmezni gépen és itt van az alomtálca is. És a cicám mindig pont akkor megy el kakilni, amikor épp leültem a gép elé. Ráadásul ilyenkor be sem takarja😒
2019. nov. 5. 22:47
 1/3 anonim válasza:
52%
A macskakba van egy radar ami megerzi az ehseget szoval ha enni akarsz el kell bujnod
2019. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a fürdőben van az alom. Mindig akkor megy bele, mikor beülök a kádba... Illetve lefekvés után, ha elhelyezkedem a takaró alatt, lehunyom a szemem és bamm, megy kaparni. Ráadásul hangos nyavogással jelzi, higy jöhetek sz.a.r.t szitálni.
2019. nov. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Hát bazze, talán nem a számítógép mellett kéne akkor tartani az almot...esetleg. Elég furcsa, hogy egyeseknél a nappaliban meg a hálószobában meg ki tudja hol trottyant a macsek.
2019. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!