Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska herélésre érvek,...

Macska herélésre érvek, amivel meg lehetne győzni?

Figyelt kérdés
Állítólag "megjár neki és nem lesz lusta, meg nem fog egeret". Máig összepisil mindent, meg nagyon büdös, pedig kiscica... Vannak herélt nagyok, azok is megbolondulnak a macskapisire és ők is jelölnek...
2019. nov. 13. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

A macskát nem tudod meggyőzni, magadat meg simán megtudod..

Attól, hogy kiherélik nem biztos, hogy abbahagyja az össze-vissza pisilést. Nem tudom hány macskád van, de lehet, hogy kevés az alomtálca pld.

2019. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Alomba pisil, szobatiszta, de jelöl...

Gondolhatjátok, hogy nem a macskát... 😀😀

2019. nov. 13. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem elég meggyőző neked, hogy nem kell szagolnod a macskahúgyszagot?
2019. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szüleimet, de azt hittem másodszorra leesik, nem magamat, meg a macskát 😂😂
2019. nov. 13. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 50-50, hogy az ivartalanítás után nem fog jelölni, jobb lett volna ivarérettség előtt megcsinálni.
2019. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még a nyáron akartam... Nem lehetett, meg szerintem így is marad... "megjár nekic.
2019. nov. 13. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből nem derült ki egyértelműen, hogy a szüleidet kell meggyőznöd. De erre is csak ugyanazt tudom mondani: nekem az elég meggyőző lenne, ha az egész lakásban terjengne a macskahúgyszag.


Nekem is van bent 2, mindkettő ivartalan, de még így is, rendszeres alomcsere mellett érzem néha és zavaró. Ha meg a bútoraim meg a falam is össze lenne pisilve, akkor 1 percig nem gondolkoznék az ivartalanításon. :D


Egyébként ha már kialakult a szokás, akkor nem biztos, hogy a műtét megoldja...

2019. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros, jelölős kandúrral élnek a lakásban? Mert ha kijárós, hát, elcsavargott, oszt valaki kiheréltette. Biztos valami jótét lélek, aki nem akarja a macskavizeletes lábtörlőt.
2019. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!