Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom meg győzni a szüleim...

Nem tudom meg győzni a szüleimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A macskám 1 éves nőstény.4 cicája született neki 3 hete.Szóval az a lényeg h szerintem megint terhes mert sosincs otthon ritkán szoptatja a cicákat...

A szüleimnek mondtam már hogy mi lenne hogyha az anya macskát ivartalanítanánk.Erre ők azt felelték, hogy most nekünk nincs pénzünk, meg a macskák ilyenek...:S Volt olyan eset is hogy ebből vesztem össze velük:S Mit tegyek?:S Légyszíves ha tudtok segítsetek! Köszi.


2010. júl. 30. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én 17 éves korom óta dolgozom diákmunkán gimnázium mellett..tedd te is..nincs jobb ötlet, én sem jövök ki a szüleimmel..nagyon nem.
2010. júl. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg szarul állnak anyagilag, nekem is sok dologról le kell mondanom, amit úgy megvennék :/
2010. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem nem vemhes megint.

Nekünk is szokott így, eltűnik ilyenkor. Meg is ijedtem néha, hogy nem gondozza a piciket. Nem hiszem, hogy "terhes" lenne újra, ilyen rövid idő után.

Kizártnak tartom.


A kiscicáknak már most keress gazdit, ha ők is kislány cicák sok problémátok lesz velük, tele lesztek macskával.

Aztán amint lesz pénz ivartalanítsátok.

Megértelek, mert nálunk is hasonló a helyzet, még kajára is alig van pénz így a cica ivartalanítása valahogy sosem aktuális. Szerencse, ha a kiscicáknak talál az ember szerető gazdit!

2010. júl. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok:) Igen már sok helyre feladtam a hirdetést de még nem jelentkezett senki:S megpróbálom állatboltban kirakni a képüket és akkor hátha örökbe fogadnák őket.:)
2010. júl. 30. 20:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy két kislány, két kisfiú cica született.
2010. júl. 30. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
szia sztem sem lehet ujra terhes ilyen hamar a cicák is depisek szülés után mint a nők, és nyugodt helyre mennek kipihenni magukat, rengeteg pihenésre van szükségük ilyenkor, és van egy ötletem h többé ne legyen vemhes a cicád...aszem kb 2000ft körül lehet venni az állatorvosnál vagy gyógyszertárakba macska fogamzásgátlo gyógyszert, nemtom hirtelen mi a neve és mennyit kell adni neki de ha jol hallottam 1-teljes évig elég,de az ára lehet h kevesebb is..probáld meg, az illető aki ezt monta nekem azt mondta bevált
2010. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyit már be tudok szerezni, ilyenről még nem is hallottam:O Köszönöm hogy segítettél:)))))
2010. júl. 31. 00:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Fúúú kedves Kérdező!

Példaképem vagy! :D


Biztos,hogy próbáltad már, de érvelj ezzel: ha nem ivartalanítjátok,akkor több pénzbe fog kerülni,ha sokszor szül,sok macska lesz,és nehéz őket elajándékozni/eladni (az utóbbiból pénz is lesz)! Ha meg egyszer fizettek sokat,máskor spóroltok sokat! Vagy kérj kölcsön valakitől/menhelytől! Menhelyen van segély!

2010. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A cicák sajnos szülés után hamar újra párzanak, azzonal ivartalanítani kell, akár vemhesen is. Menj el a dokitól próbálj részlet fizetést kérni. A szüleidnek meg mond meg hogy a macskáknak bér ez ösztön de a párzás, ellés nagy szenvedés. Folyamatosan szülni, etetni, nevelni, komoly baja is lehet később. Nem beszélve arról hogy mi lesz a sok kiscicával, előbb utóbb azok is ellenek majd, és esélytelen mindenek mindig gazdit találni. És akkor jön majd a vízbe fojtás, falhoz csapás. A környékbeliek is befognak sokallni, irtani fogják őket. És etetni sem tudtok majd 20-30 macskát. Na meg az esetleges betegségek...

Az ő lelkükön fog száradni a sok cica szenvedése és halála, ezt ők sem akarhatják...

2010. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én nőstény cicámat 4000 Ft-ért ivartalanították a tavaszon. Nem olyan végtelenül nagy pénz az, ahhoz képest, hogy ha elveszik az anyamacskától a kiscicákat, és eldobálják, akár évente négy alkalommal is vemhes lehet a nőstény. (Mázlid van, hogy a szüleid nem dobálják el a kölyköket.)

Nyári munka?

2010. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!