Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok egy 5-6...

Milyen nevet adnátok egy 5-6 hetes, vörös kislány cicának?

Figyelt kérdés
Nagy bundája van, mivel félperzsa. Bújós és dorombolós :)

2019. nov. 27. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

Remélem találtad vagy nincs ennyi idősen még nálad...

Legyen Mandarin(becézheted Mandinak vagy Mendinek), az is ilyen sárga(sosem értettem miért vörösnek kell mondani, mikor valójában narancssárga a macs:D)

Az én hosszúszőrű vörösöm Róki, előző meg Tigris volt.

2019. nov. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szegény árva kiscica, a testvéreit megette a kutya :( Ezeken gondolkodom: Fanta, Mandarin, Zsemlemorzsa, Vöri, Barack, Prézli, Róka, Merida. A pofijára leginkább a Fantácska illik :)
2019. nov. 28. 11:28
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
A Fanta sem rossz, az én fekete mudim Pepsi:D
2019. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Bár az enyém fiú, ő is vörös, én a Nabi nevet adtam neki, ha jól tudom ez koreai, szerintem nagyon aranyos :) Gondolkoztam még a Haru (japánul tavasz), Leo/Reo neveken, de ez maradt, bár a személyisége miatt a Leo jobban illett volna. Ha lány lett volna én a Luna, Maja, Mia, Yuna, Yume, Hedvig(olyan cuki lett volna mérgesen rászólni, gyere csak Hedvig, aztán ha újra szeretet van akkor Hédike:) De persze mindig szeretet van), ami még nagyon tetszik az a Vanília.
2019. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen Répa.
2019. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A cicus, a Fanta nevet kapta :)
2019. dec. 2. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!