Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu vörös-fehér kislány...

Akita inu vörös-fehér kislány kutyus nevek?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy akitát, és még nem találtam rá illő nevet. Még nagyon ötletem sincs, kutyának meg nem szólíthatom élete végéig..


Nagyon rossz, minden elvisz, mindent megnéz, mindenhol ott van..:)

Minden név ötletet szívesen várok!:)


2013. febr. 26. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Donna, Kendra, nekem ezek tetszenek a legjobban :)
2013. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

A Kendra nagyon tetszik:)

2013. febr. 26. 13:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon cuki!

Az én kutyámat Fanninak hívják.



Fanni? :)

2013. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Bocsi de annyi kreativitásod csak van, hogy kitalálj neki egy nevet...! Ha mást nem, akkor nézz utána neten az összegyűjtött kutyaneveknek.

Nem akarok előítéletes lenni de ha már ez gond, mi lesz később?? :S

2013. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jaj a Fanni is nagyon szép:) És még illene is hozzá. Lehet, hogy a Fanninál maradok:)


Nem lesz gond később, csak nálam a névválasztás mindig nagy pont a kutya és a köztem lévő élet kezdetében, ha érted..


Köszönöm az ötleteket!:))

2013. febr. 26. 13:30
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy értem de általában ha már meglátod a kutyát, akkor tudod, hogy mi lesz a neve. Szerintem ha nagyon nem egy, akkor írd össze, hogy milyen a jelleme és majd beugrik a név is.
2013. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rosszcsont vagy Bukfenc..:)
2013. febr. 26. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Írd be a Google-be,hogy "kutyanevek" és nézd meg,hogy milyenek vannak.Nagyon sok jó nevet lehet találni onnan.Lehet,hogy az egyik nagyon megtetszik és nagyon is illeni fog a kutyusodhoz.Én így találtam nevet a kutyusomnak és szerintem nagyon is illik rá.:)

Amúgy pedig sok sikert és sok türelmet a kutyushoz!:) Ja,és neveld következetességgel,mert azzal nagyon sok mindent el tudsz érni és megkönnyíted a kutyus életét és persze a sajátodat is!;)

2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Yume (japán, jelentése: álom)
2013. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Igen, következetesen fogom nevelni, és türelmes is vagyok. Ezt nem lehet siettetni. Már nézegettem neveket, de még nem találtam igazán különlegeset, ami illik is a kuttyhoz.


A Yumet már olvastam valahol, én is Japán névre gondoltam. Aranyos név, felírom a listámra:) Köszönöm!

2013. febr. 26. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!