Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Macskámnak sebes volt a nyaka voltunk vele állatorvoshoz de mióta kapja a vitaminos inyekciót nincs jól?

konkrétan nem tud làbra állni. Mindtha lebènult volna eszik iszik, wc rendben. Csak kuszik erzi a labait mert mikor picit meghuzom neki visszarantja.

dec. 2. 11:10  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Látogassátok meg a pesti állatkórházat, mihamarabb!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont dec. 2. 12:11 Privát üzenet

Ízületi fájdalom?

Azonnal orvos.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont dec. 2. 12:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem izuletinfajdalom. Az orvos szerint nincsen baja csak ki kell meg hevernie a sebes nyakat konkretan amiota inyekciot kap azota nem tud normalisan kozlekedni.

# 3/12Időpont dec. 2. 12:59 Privát üzenet
Keress feltétlen másik orvost, vagy ha van rá lehetöség, akkor állatkórházat!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont dec. 2. 13:09 Privát üzenet
Mindenképp érdemes lenne másik orvostól is szakvéleményt kérni (ezzel nem sérted meg az orvosodat, alapvető jog) lehetőleg egy nagyobb, jól felszerelt klinikán.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont dec. 2. 13:15 Privát üzenet
Az állatorvos kókler, és nem vallja be, amit elrontott. Lebénította az állatot a fizetésért cserébe. Másik orvos! Keress rá a neten, fogsz találni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont dec. 2. 13:59 Privát üzenet

Nem vagyok orvos, de sebes nyakra vitamin injekciót?

Nálunk tisztítás utan, antibiotikumot kapott.

De lehet más baja is végül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont dec. 2. 15:57 Privát üzenet
Mondom, kókler a doki, nincs ötlete, azért nyomja vitaminnal jobb híján a cicát. Azt mégse mondhatja, hogy fogalma sincs, mi baja - ennek híre menne.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont dec. 2. 18:46 Privát üzenet

"Az orvos szerint nincsen baja csak ki kell meg hevernie a sebes nyakat"

Persze, mert ez a kuruzsló úgy szarja telibe a macskádat, hogy az már félelmetes, leró abból, hogy ennyivel elintézi a dolgot. De ha te tudod, hogy az injekcióktól nincs jól, mi a rákért viszed oda újra meg újra? Sürgősen másik orvost kell keresni, vagy állatkórház!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont dec. 2. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. inyekció után jól volt semmi baja nem volt.

2. inyekció utàn nem mozgott normálisan dűlt össze vissza.

3. inyekcio utan a dulongeles elmaradt tudott menni

4. inyekció óta konkrétan én pisiltetem, kakiltatom oda teszem a tanyerhoz enni nem áll fel csak kuszik

# 10/12Időpont dec. 3. 07:49 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A macskámnak előre jött a 3. szemhéja. Ilyenkor mit kell csinálni? Ha állatorvoshoz viszem az drága lenne?
Mi baja lehet a macskámnak, ha szünet nélkül nyalja magát? Atka? Esetleg más? Állatorvoshoz kell vinnem?
Ha füladkája van a macskámnak akkor elêg lenne ha vennék az állatpatikába erre egy fülcseppentőt ês magam cseppegtettnêk a fülêbe heti egyszer vagy ezért...
SEGÍTSÉG! Sürgős! Valami baja van a macskámnak és nem tudom állatorvoshoz vinni! Valaki segítene?
Nem tudom mi a baja a macskámnak! Sürgősen segitsen valaki! Elvigyem állatorvoshoz? A többi lent
Ma elvittem a 13-éves macskámat állatorvoshoz mert észre vettem hogy szédelegve megy meg össze esik és azt mondta az orvos hogy májrákja van, sárga a szeménél. Hogyan tudok...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!