Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Sürgős! Valami baja...

SEGÍTSÉG! Sürgős! Valami baja van a macskámnak és nem tudom állatorvoshoz vinni! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A két éves lánycicámnak valami baja van. Anyukám elvitte péntek délelőtt orvoshoz, ott mondták, hogy nem lázas, valószínűleg cserebogarat evett, mert látszik rajta, hogy kivan, de nem tudták megmondani a baját. A hétvégén nem voltam itthon, anya szerint tegnap még járkált az udvaron, ma meg szinte semmi. Nem eszik, ha etetem sem, nem iszik, be van esve a pocakja. Nem mozog, csak fekszik egész nap. Holnap kellene elvinni a dokihoz, de ma elvittem. Kiderült, a doktornő vakációzik és csütörtökig nem lesz, máshova nem tudom elvinni. Megmértem itthon a testhőmérsékletét, 37,22 fok. Nem eszik, nem mozog, csak fekszik, semmit nem csinál, rossz ránézni... segítség! Mit tehetek itthon érte? Valami gyógyszer, Dalacin? Azt szokták állatoknak is adni... valaki segítsen :(
2013. ápr. 29. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha más nem, akkor hívj fel egy másik állatorvost.

Este, éjszaka sem aktív a macska egyébként?

Az én macskám egész nap kómázik, nem eszik, nem iszik csak döglik egész nap. Sötétedés után meg éli vígan az életét.

Persze jobb félni, mint megijedni, de most nagyon meleg van és lehet hogy csak a meleg viseli meg.

2013. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem aktív. Semmikor. Most próbálok tejet nyomni a szájába, de nem issza meg. Alig áll a lábán... nem csak "megviselve" van, látszik rajta, hogy nagyon nagy a baj. Nincs másik állatorvos a közelben, nem tudok mást felhívni, és egyedül vagyok itthon egy darab ezressel a zsebemben... segítség :(
2013. ápr. 29. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs másik állatorvos... Felszállsz a buszra és mész. Vonattal utazol, bármi! Édesanyád gondolom tud legalább kölcsön adni pénzt.
2013. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tejet csak laktózmenteset adj a cicának. Amit mi iszunk az nekik nem jó! Hasmenésük lesz tőle.

Tegnap óta hogy van a cica? El tudtad vinni dokihoz?

2013. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok? Sok okosat nem tudok írni de fel a fejjel. Több àllatorvos létezik.
2013. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!