Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskàm mindennap eszik...

A macskàm mindennap eszik friess nyers disznomàjat, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

Ha nem adok neki,követeli

Macskàsok tudjàk milyen ez ☺



#macska #nyers maj
2019. dec. 13. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik macskám is úgy nyávog, hogy "máááááj". Ezen szoktunk röhögni. Lehet a kérdezőé is hasonló és ő meg félreérti.
2019. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg igen, lehet.

[link]

2019. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint már mások is írták, meghalhat tőle. Szerintem havi 1x elég lenne neki adni.

Adj neki más húst, pl csirkemellet, csirkecomb filét.

2019. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#5 és #10 válaszolók: valószínűleg nincs macskátok, nekem viszont több macskám van, így jól tudom, hogy hogyan tudja kikövetelni azt amit akar, és ezt egy lakásban elég nehéz sokáig tűrni. Előbb-utóbb úgyis a macska győz.

Ezek alapján egy jótanács macskatartóknak: ha lehet soha ne adjatok jutalomfalatot a macskának, még gyógyszer beadáshoz sem. Utána nem lehet leszoktatni róla, szerintem tesznek bele valamit, ami függőséget okoz.

2021. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!