Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem lesz bajom attól, ha...

Travis83 kérdése:

Nem lesz bajom attól, ha tegnap ittasan megettem egy egész disznómájat tök nyersen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Neked akkor van jó étvágyad ha nyersen is megetted, ráadásul egy egészet! Na jó, de ha valami élősködő féle volt a disznóban, az nem lehetett a májában is? Ez a kérdés. Azért a hőtől vélhetően elpusztul.
2019. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

A rossz hír, hogy de lehetne tőle bajod.

A jó hír, hogy ez nem történt meg. Ennyire részeg ember nem létezik, és egyébként se bír egy ember megenni egyszerre egy egész májat, úgyhogy ez egy kitaláció.


De egyébként kevésebb májtól is lehet bajod.

2019. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Élősködő? Akkor most menjek dokihoz? Mert amúgy már vagy két órája erősen fáj a gyomrom és vörös a székletem. Úgy tudom ez akár gyomorrontás is lehet. Mellesleg nyersen finomabb volt, mint sülve!
2019. febr. 27. 00:38
 4/13 anonim válasza:
100%
Trichinellózis, nem szép betegség. Egyik ismerősömnek volt nyers disznóhústól. Olvass utánna ha meg akarsz ijedni.
2019. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván lehetNE bajod tőle. Még szerencse, hogy csak gyenge kamu a sztori. :)
2019. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, ha esélyt adok annak, hogy ez igaz, akkor a gyomorfájás meg a vörös széklet teljesen természetes, (és nem a parazitás fertőzés miatt van, hanem pusztán azért, mert nyers májat ettél)

és ha ennyivel megúszod, akkor innentől minden évben gyújthatsz egy gyertyát ezen a napon hálából a Guadalupei szűznek! :D

2019. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

...még mindig én

"Mellesleg nyersen finomabb volt, mint sülve!"


Amúgy meg tedd már fel kérdésbe, hogy kell egy f-sza lecsós vagy resztelt vagy rántott májat készíteni sertésmájból, tanulj meg vagy 2 receptet, mert abban biztos lehetsz, hogy ha én csinálnék neked valahogy májat, nem mondanál ilyet, hogy a nyers az finomabb.

-egy szakács-

2019. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor csinálj nekem fincsi májat és cserébe mindet megeszem. Amúgy apám mindig nyersen eszi pl a halat és semmi baja. Sőt, azt mondják az orvosok, hogy egészségesebb, mint bárki más!
2019. febr. 27. 17:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Van egy szösszenetnyi különbség a hal és a sertésmáj között. A halat teljesen bevett szokás sütés-főzés nélkül elkészíteni a világ különböző tájain, míg a disznót egyáltalán nem is eszik meg sok helyen, de nyersen végképp sehol. Vajon miért?

2019. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Őt sem az eszéért hagyták meg...
2019. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!