Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell fizetni vonaton a macska...

Kell fizetni vonaton a macska szállításért?

Figyelt kérdés
A MÁV oldalán végig kutyáról beszélnek élőállat néven. Na de nem kutya díj a neve, hanem élőállat szállítási díj. Se az üzletszabályzat, se a díjakról szóló nem mondja ki, hogy mire kell fizetni.
2019. dec. 19. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"A kutya szállításáért élőállat viteldíjat kell fizetni. Egyéb kistestű állat viteldíj megfizetése nélkül szállítható. Egy utas egy (élő állatot tartalmazó) tárolóeszközt vihet magával." A cica itt az egyéb kistestű állat, amit hordozóban, szállítóbokszban vihetsz csak fel.
2019. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
A macska "cekkernek" számít. Az ilyen 20 centis pincsikutya szintén. Az a lényeg, hogy el tudod-e rakni a táskádban / öledben / fenn a polcon, vagy külön négyzetmétert foglalsz vele az utastérből.
2019. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, én többször vittem cicámat, táskában vagy hordozóban. Kérdeztem MÁV jegypénztárban, ott is ezt mondták.
2019. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell :) egyszer utaztattuk a cicánkat és akkor még a kalauz is mondta,hogy nem kell.
2019. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És legyen hordozóba :)
2019. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megvolt az út! Persze, hogy hordozóban vittem, egy jó puha párnát és nasit, vizet is vittünk! Ott lesegette mindenki, már kezdett kellemetlen lenni, hogy nem, nem veszem ki és nem, nem lehet megsimogatni.. :D
2020. jan. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!