Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet vmi bajuk később?...

Lehet vmi bajuk később? Vegyes gondoskodás a kicsikről?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy vemhes macskát, amikor elvittem egy vizsgálatra állatorvoshoz megállapította, hogy 8 hónap körüli. Bár láttam, hogy kicsi, de nem hittem, hogy ilyen fiatal. Pár nap múlva megszült 5(!) kismacskát(amiből egy halva született). Sajnos eléggé túlterheltnek tűnik, nem tudom ez mennyire normális, de jelenleg az van, hogy ő csak addig gondozza őket, míg én dolgozom(utazással együtt 10 óra), azután "rám bízza" őket. Szóval amikor otthon vagyok, akkor 2 óránként etetnem, tisztogatnom, pisiltetnem, lámpával melegítenem kell őket. Én tápszert használok, az anyjuk szoptatja, rendben tartja őket, míg nem vagyok elérhető. Ez mennyire jó így? Nem lesz valami bajuk később? 1 hetesek, első 3 napban mindvégig ott volt, de aztán mintha elfáradt volna. Igaz, nagyon soványka szegény, de már etetem rengeteget és van is teje.
2019. dec. 19. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb amit tehetsz. Akkor van gáz, ha egyaltalán nem gondozza őket.
2019. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, valami nincs rendben.

A kicsikkel oké.

De az anyamacskát vidd orvoshoz sürgősen, mert ilyet N csinál.

Lehet, hogy benne maradt egy halott macsek, vagy valami baja lett.

2019. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!