Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A perzsa cicákat milyen...

A perzsa cicákat milyen gyakran kell fürdetni?

Figyelt kérdés
Ma kapom meg a perzsa cicámat, és hallottam már róla, hogy gyakran kell fürdetni, a hosszú szőre miatt. De azt nem találtam meg a neten, hogy milyen gyakran... hetente kb hányszor? vagy hány naponta?

2019. dec. 20. 09:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy írják a többiek: nem KELL fürdetni, hacsak nem muszáj. Én akkor fürdettem a cicám, amikor kiborította az étolajat és belefetrengett, vagy ha a pincébe szökve nagyon összekoszolta magát. Mondjuk, ő hagyta, a következő cicámnál meg sem mertem volna próbálni..

A mostani lehet, hogy kibírná, de nem akarom. Szobacica, soha nem koszos.

A nyírásról még annyit, hogy szerintem azt is csak akkor, ha kifésülhetetlenül gubancolódik a szőre.

Egy ismerősömnek keverék, hosszú szőrű, nagyon szép cicája van, ő "kényelmi okokból" rendszeresen nyíratja (nem kell hozzá bódítani, szereti.:), de mit mondjak, utána úgy néz ki szerencsétlen macsek, mint egy anorexiás giliszta...

2019. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!