Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska kutyáknak való...

A macska kutyáknak való Advocate Spot on-t kapott. Lesz baja? Állatorvos adta.

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy így olcsóbban jövök ki, a két macskára adott egyet, olyat hogy 10 kg alatti kutyák számára. Nekem ez nem tetszik, és ha valami baja lesz a cicàknak nem tudom mit csinálok ...

2019. dec. 21. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azt sem értem az ilyen hogy lehet állatorvos? Kenegessem kamillával és mi van akkor ha szárítja?

Arra sem képesek komolyan hogy megvizsgálják az állatot, ne csak ránézésre állapítsák meg, hogy van-e baja ... Ránéz és megtudja állapítani, hogy a szerveiben van e valami probléma ... kész vicc

2019. dec. 21. 23:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Vidéki vagy? Tapasztalatim alapján a vidéki, kicsit idősebb dokik szoktak ilyen f4szok lenni, nem tudom miért van ez így! :S
2019. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: mert ők a régi módszereket tanulták. Ennyire egyszerű. Nem minden vidéki doki jár továbbképzésekre, mert nem követeli meg a helyzet. Vidéken úgy is oda jár hozzá a falu nagyja, felesleges ezért képezgetni magát. Mi is bejárunk inkább egy nagy városba (1 óra út), mert itt a faluban, illetve a kisebb városokban sem tudják normálisan ellátni az állatainkat.
2019. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!