Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elválasztás előtt hozzá lehet...

Elválasztás előtt hozzá lehet nyúlni a kismacskákhoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hozzájuk szoktam nyúlni és eddig még egyik cicámnak se lett baja.Csak szelídek lettek.Meg bújtak hozzám.Persze nagyon pici korukban nem fogdostam.
2010. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a kb 2 hetes cicák kicsinek számítanak?
2010. júl. 20. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én akkor már simiztem őket ameddig az anyukájuk hagyta.


Első voltam

2010. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a mi macskánk elég rossz helyre fialt le, ezért már az első nap muszáj voltam hozzányúlni a kicsikhez. Utánna ugye minden nap megnézni, hogy jól vannak-e, ekkor csak kis simizés, de nem mozgattam őket. Aztán olyan 5 napos koruktól óvatosan felfogtam őket. Fontos hogy ha elkezdenek sírni akkor vissza kell őket tenni és csak akkor nyúlj hozzájuk, ha az anyamacska is engedi.
2010. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én simán megsimiztem a piciket már pár naposan, persze csak óvatosan és nem vettem ki őket a helyükről.

Ha már kezdenek mászkálni, akkor fel lehet őket venni, de ha az anyacica ideges lesz, akkor rakd vissza.

2010. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már újszülött korukban meg szoktam nézni, hogy fiú-e vagy lány. A mamacica soha nem tiltakozik, tudja, hogy nem bántom őket, őt is én neveltem fel. Volt olyan anyacicám, amelyik kimondottan igényelte, hogy mellett üljek, amikor szül. Ha ott akartam hagyni, akkor keservesen nyivákolt. Ha visszaültem és megsimiztem megnyugodott. Sőt, egyszer volt olyan, amikor egy fiatal cicám először szült, hogy nekem kellett elvágni a kicsik köldökzsínórját, mert ő nem tudta mit kell az újszülöttekkel csinálni.
2010. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!