Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a sebesült...

Mit csináljak a sebesült cicámmal?

Figyelt kérdés
Felszakadt a bőr az oldalán egy elég nagy területen, valószínűleg megtámadta valami. Falun lakok, és ünnepek is vannak, nincs hova elvigyem dokihoz hogy összevarrja. Mit tehetnék az érdekében? Nagyon szenved szegény
2019. dec. 24. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerezz egy kocsit!!! Irány Pest vagy Győr !
2019. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nyilván. szenteste..
2019. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten keress ügyeletet , ismerős ha tud vigyen el , kezeld le Betadinnal .
2019. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs jogsim, csak 16 éves vagyok.. és ilyenkor nem is találnék állatorvost, mint mondtam :c
2019. dec. 24. 19:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egy kicsit bekenni Betadinnal, többé kevésbé sikerült, nem nagyon tudtam hozzányúlni mert szörnyen nyávogott és menekült
2019. dec. 24. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szüleid sincsenek, vagy abba a típusba tartoznak, akiknek nem számít egy állat élete?
2019. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mamámmal élek, édesanyám biztos tenne most valamit csak sajnos ő külföldön van jelenleg...
2019. dec. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!