Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérvizsgálat alapján a macskám...

Vérvizsgálat alapján a macskám ételallergia teszten 22ből 21 ételre durván allergiás. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Egyedül a tojásfehérje lett neki negatív. Hétfőn megyünk az állatorvoshoz, addig megöl az ideg. Mit adhatok neki? Ha valaki leirná hogyan kell, csatolnám a képet az eredményről.
2019. dec. 28. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
nyers hús, hal,
2019. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A hal is 4 + - os lett neki.

Illetve a csirke, pulyka, marha, sertés, kacsa, bárány, ló, nyúl, vaddisznó, szarvas... :( :(

2019. dec. 28. 14:56
 3/15 A kérdező kommentje:
2019. dec. 28. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan semmit ha ez igaz...

Nem lehet hogy hibás az eredmény?

Egy ismétlést mindenképp kérj.

2019. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült, hogy itt valami nem stimmel... Kíváncsi vagyok mit mond az orvos.
2019. dec. 28. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Ezt vagy félre értetted, vagy hamis eredmény. Csodálkozom, hogy egyből nem ismételték meg.


Egy állatorvos.



(Lehet lepontozni és töröltetni!)

2019. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Most láttam a képet.

Azonnal ismételtem volna.


Egy állatorvos.

2019. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Mindenképpen mondani fogom az orvosnak. Akkor vegülis ilyen nagy valoszinuseggel nem is lehetséges?
2019. dec. 28. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ételallergia tesztnek nem sok értelme van, sajnos nagyon sok a fals eredmény. Eliminációs diétát kell tartani. Ez azt jelenti, hogy 6-8 hétig csak 1 fajta állat húsával lehet etetni, olyannal amit korábban nem evett. Aztán ha 6-8 hét után megszűnnek az allergiás tünetek (ami egyáltalán nem biztos, simán lehet környezeti allergiás is), akkor lehet új dolgokat behozni, mindíg egyszerre csak egyet.
2019. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont emiatt nem javasolták az állatorvosok az allergia vértesztet! Azt mondták, hogy sok esetben olyan dolgokra is pozitívat mutat a teszt, amiktől alapvetően nincsenek/nem is lennének tüneteti. Ilyen esetekben a teszt csak összezavar. Milyen tünetei vannak a macskádnak, és mit eszik most?
2019. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!