Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy picit durva és kaparja a...

Egy picit durva és kaparja a falat a macskám. Ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos házi cicám és ha úgy tartja kedve akkor hanyatt fekszik. Ha én ilyenkor megakarom simogatni, akkor elkezd harapni és karmolni.


Én úgy gondolom hogy csak játszani akar, de elég durván. :/ Ölbe sajnos ritkán szeret lenni, de én ezt megértem mert tudom hogy szeret. Amikor iskolában vagyok és hazaérek akkor mindig bújik hozzám és dorombol. Illetve vettünk neki egy körömélezőt amit naponta beszórunk macskamentával, de nem akar leszokni arról, hogy a tapétás falon élezi a körmét.


6 hetesen hoztuk el az anyacicától. Nem nagyon értek a cicákhoz, fekete szőrű, a hasa, a nyaka és a mancsai fehérek. Benti cica , bár szerintem már levettétek a fenti szövegből.



2017. jan. 28. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Még fiatal és játékos. Egyébként nem minden cica szeret ölben lenni, mindegyiknek más személyisége van, ő ilyen el kell fogadni.
2017. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A falkaparásról idővel le fog szokni? Amikor beszórjuk azt a kis dobot amiben kartoncsíkok vannak összeragasztva masszívan, akkor csak dörzsölődik hozzá és nem kaparja.
2017. jan. 28. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol kaparja a tapétát, ott valami számára kellemetlen illattal fujd be, pl. Citrom, narancs, vagy mandarin héját rakd ott a fal mellé le. Talán pár nap s át szokik remélhetőleg a kaparóra.
2017. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!