Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik mindig hozzám a...

Miért bújik mindig hozzám a cicám? Érzi hogy nincs jó kedvem?

Figyelt kérdés

Mióta szakítottam a barátommal nagyon szomorú vagyok nincs kedvem semmihez.

És most már olyan egyedül vagyok nagyon rossz. Mindig jön utánam mikor leülök felmaszik a nyakamba ha fekszek belém bújik. Ő ilyeneket nem csinált eddig.


2020. jan. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Érzi, hogy szomorú vagy
2020. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Igen, érzi. Pár éve az egyik cicám néhány hétre elveszett (meglett). A másik, aki egyébként nem volt ölbeülős soha, egyszer csak odajött hozzám, az ágyban olvastam. Végigfeküdt a mellkasomon és kb. egy órát ott dorombolt. És éreztem azt, amit addig csak olvastam: könnyebb lett a szívem, kisebb a bánatom.
2020. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
85%
Az én cicáim is érzik ha szomorú vagyok. Nekem alapból is bújnak, de sokkal többet ha meg akarnak vigasztalni.
2020. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Én nagyon szomorú voltam egy komoly műtét előtt, sírtam az ágy szélén ülve. A cicám fölugrott mellém, az ölemben lévő kezemhez dörgölte a fejét, hosszasan nézett a szemembe, ahogyan beszéltem neki a bánatom, majd szorosan a combomhoz feküdt. Néha felnézett rám, és halkan rám nyávogott, éreztem hogy ő így próbál vigasztalni. Soha előtte, és azóta sem csinált ilyet.
2020. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!