Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idősebb macska lakásban tartása?

Idősebb macska lakásban tartása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hamarosan beköltözünk a lakásunkba és a tulajnak nincs gondja azzal, ha egy macska is lakna velünk. Annyi volt a kikötése, hogy ne kicsi legyen, mert hogy az sokat mozog és ugrál, nem szobatiszta stb.

Na most én eleve nem is kiscicát szerettem volna, hanem egy idősebb macskát, akinek igazából már nem sok van hátra, mondjuk 3-4 év, de azt legalább nem menhelyen, hanem meleg, nyugodt és kellemes környezetben tölthetné egy első emeleti lakásban.


Van itt olyan, aki hasonlóképpen gondolkozott?



2020. jan. 8. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 2 cica is van mindegyik 10+ év életkorilag, és teljesen szobatiszták, igaz ivartalanítva kis korukban lettek még. De semmi gond nincs velük, szerintem a menhelyeken örülnek ha viszel idősebb cicát, a legtöbbször már eleve ivartalanítva adják csak ki ott. Általában egy jelképes összeggel érdemes/szokás a menhelyet is támogatni ilyenkor.
2020. jan. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem normális a gondolkodásom.
2020. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan miért is normális? Az enyém pedig miért nem?
2020. jan. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!