Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicás gazdik ta0asztalata...

Cicás gazdik ta0asztalata érdekel?

Figyelt kérdés

9 hónapos ivartalanított kandur cicám kinti benti cica volt ivartalanításig. December 3-ai ivartalanítás óta csak benti. Próbálom megszoktatni van neki játék, kaparó fa, ugráló bent hogy lekössem a figyelmét. Viszont látom hogy menne ki,így vettem ma egy cica hámot.

Szerintetek jó ötlet-e hámmal kivinni hogy nézelődjön? Úgy felügyelet alatt is lenne egyúttal. Van-e valakinek ilyen tapasztalata hogy bentre szoktatja a cicát és hámmal viszi ki?


2020. jan. 13. 13:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalata*
2020. jan. 13. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán, azért van.

De csinál(tat)hatsz neki egy nagyobb kennelt/kifutót is kintre, ahova szabadon járhat ki-be.

2020. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha volna kertem tuti azt csinálnám, amit az előző írt, de mivel a 9. emeleten lakunk, így marad a póráz-hám-séta:)
2020. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig hiányozni fog neki, hiszen nem így nőtt fel.

A hám sétáltatásra jó. De nem fog tudni így sem futkározni, felmászni mindenfélére, vadászni. Mert gondolom, nem tudsz úgy utána futni, mászni :D

2020. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kifutóra most nincs lehetőség a hely miatt. Azért szerettem volna ideiglenesen pótolni neki a kintlétet. Sajnos nem engedem ki egymaga szomszéd mindkét felől tele van kutyákkal ( nagyon vadak ,nekem is nekemjönnek - erre a problémára sincs megoldás h8szem szpltam
2020. jan. 13. 14:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Hiszen szóltam nekik többször hogy kint az utcán is nejem jöttlejöttek a kutyai az volt a válasz hogy nem mondhatnom én meg neki mit csináljon a kutyáival ( tipikus bunkó mentalitas).
2020. jan. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!