Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicások válasza érdekel?

Cicások válasza érdekel?

Figyelt kérdés

12 éves macskám megbolondult, és össze-vissza kakál mindenhova. Pár hete tart ez, de már ki vagyok tőle.

Ha kisszőnyeg, lábtörlő, azt ki tudom mosni, de most a hálóba osont be és a szőnyegpadlót tisztelte meg...Hogy lehet a beivódott macskafost rendesen kitakarítani.

egyenlőre mosóport szórtam rá, hogy legalább ne legyen büdös.

nagyon hálás lennék, ha más cicatartó is segítene, hogy megoldjam, és ne akarjon oda visszamenni.

Családi ház, de nem akar kimenni az atyaúristenért sem:(

Van bent szilikaalom a biztonság kedvéért, de nem akar rámenni.

Az állatorvos szerint valamin "megsértődött ", de azért ez nem igazi válasz...



2015. febr. 16. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
az én macskám is ezt csinálja...a sértődés dologban van valami, ha valami nem tetszik neki akkor megy az ágyra és joesetben csak rápisil.../ amikor látod, hogy szaglászik, készül dolgát végezni, akkor tedd rá az alomra, ha elvégezte pedig nagy-nagy dicséret-vissza az alapokhoz :) Mondjuk a hasmenés más dolog, ha akar se ér mindig oda az alomhoz...mióta tart?
2015. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja a szőnyeg kitakarítása: a nagyja cuccot felszeded vmivel, beszórod a helyét szódabikarbónával, erre terítesz vmi ruhát (hogy jobban beszívja a szagot), fél óra múlva kb. felporszívózod róla, és mososzeres-öblítős vízzel, szivaccsal átdörzsölöd a helyét. Ha padlóra akkor pedig hypos víz
2015. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm, ezt a szódabikarbónás ötletet kipróbálom.
2015. febr. 16. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem piszkáltátok az alomtálcát? Úgy értem nem változtattátok meg a helyét? Eddig is szilikátos almot használtatok? Esetleg nem volt elhasználódva már az alom ? Mert ezek is okozhatják, hogy inkább nem az alomba végzi a dolgát, mert megzavarhatják ezek a változások.
2015. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem piszkáltuk, a beltéri lépcső alatt van, és csak ez a cica használhatná, ha használná... csak biztonsági céllal van, mert eddig mindig kikéredzkedett, akár éjjel is ki,-és visszaengedtem.

Évek óta vannak kinti cicák is,vastag nikecell cicaházban és megnyitott pincében, bélelt ládákban töltik a telet.

Eddig ügyet sem vetett rájuk, de lehet, hogy az idős kora hozott ki valamilyen ellenszenvet irántuk, és most ittbent jelzi sajnos.

Délelőtt is, míg teregettem, lepisilte a fürdőszobaszőnyeget:(

Nagyon el vagyok keseredve, mert 8 hetes kora óta ő volt az imádott "kicsi".

Két éve temettem el a 18 illetve 16 éves cicáimat egy hét alatt.

Szóval szeretethiányról szó sem lehet, csak már nagyon sok a takarítani való, és egyre nehezebben bírom sajnos fizikailag is.

Most meg ez a szőnyegpadló, egy kihívás, most be van kenve a szódabikarbónával, és szárad. Remélem hamar fel tudom porszívózni, mert a férjem- bár nagy cicabarát- eléggé ki van akadva.

2015. febr. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!