Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan írthatja ki a bolhákat?...

Hogyan írthatja ki a bolhákat? Barátnőm kapott egy kiscicát, amelyik bolhás volt. Jelenleg már az egész ház tele van bolhával, a kutyája is. Hogyan tudná kiírtani? Eddig csak fésülgette, de nem ért semmit.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 19:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már átment. Pedig a kutyán van bolhaírtó nyakörv(:Most vásárolgatta meg épp a szereket, amiket tanácsoltatok, s kezdi a bolhátlanítást. Hát nem irigyelem, hatalmas háza van, és mivel az állatok többet vannak benn, mint kint, mindenhol tele van már, ugrálnak a lábára. Sajnos én nem tudok hozzá menni, mert az én családom nagyon rossz néven venné, ha bolhákat hoznék haza. Majd megírom, sikerült-e.
2010. júl. 25. 14:36
 12/12 anonim válasza:

Benned nem marad meg a bolha, hacsak nem úgy,hogy pl beragad a zoknid szálai közé, vagy ilyesmi... Csípett már meg engem bolha, de bolhás nem voltam. Egyszerűen rosszul célzott:)))


Mindenesetre, nem lesz kellemes kiirtani őket. De a lényeg a folyamatosság. Egy hónapig legalább folyamatosan be kell fújni a lakást, ha nincsenek otthon. Aztán egyszer csak kipusztulnak...


Na meg a kis jószágokat is...


Sok sikert hozzá! Nem lehetetlen, nekem is sikerült:)

2010. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!