Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van, ha az új fiú macska...

Mi van, ha az új fiú macska le akarja dönteni a trónról a régit?

Figyelt kérdés
Talált macska, fél éves a mienk is meg az új is. A mienk már ivartalan. De azt látom, hogy a mienk fél az új cicától, az meg kergeti, a mienk morogva fújva menekül előle. De közben mindkettő mintha játszani akarna csak, főleg az új. Nem tudom mit kéne tennem, segítenétek? Sajnálom a mi cicánkat, hogy elveszíti a játékosságát meg minden. Nem tudom mi van ilyenkor. Külön zárni nem tudjuk őket.
2020. jan. 14. 18:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szerintem el fogjuk vinni az új cicát, nagyon szenved a mienk. Nem akarom ezt látni egy hónapig még. Már most látszik kikészült, olyan ideges, hozzáérek már fújtat.

Most pihen, hogy külön vannak, de kelett vagy fél óra, mire megnyugodott, hogy nincs idebent a másik.

2020. jan. 15. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!