Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vitaminthe féreghajtó pasztát...

Vitaminthe féreghajtó pasztát tényleg elég csak évente kétszer alkalmazni?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy 3 havonta kell féregteleníteni, de a papíron azt írja, hogy felnőtt állatot ajánlott évente kétszer kezelni.

10 hónapos macskának kell egyébként


Most akkor melyik az igaz?

Azt se akarom, hogy túladagoljam.



2020. jan. 13. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogod túladagolni. Ha benti cica akkor elég a kettő, de attól sem lenne baja ha havonta kapná az adagot.
2020. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Főleg kinti, de van bent is.

Eddig tablettát adtam, de sajnos nem boldogulok sehogy a beadásával. Pedig már mindent próbáltam.

Vad, morog olyankor.

Érdekes mód ezeket a fecskendős dolgokat simán lenyeli.

2020. jan. 13. 19:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig az állatorvossal adattam be.
2020. jan. 13. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"...de a papíron azt írja, hogy felnőtt állatot ajánlott évente kétszer kezelni."


Nem azt írja, hogy csak évente kétszer SZABAD ezzel kezelni, hanem azt, hogy ajánlott kétszer kezelni (Legalább, minimum)

Én legalábbis így értelmezem, de ha kétségeid vannak, kérdezd meg az állatorvost! Akár telefonon.

2020. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok és elolvastam a használati útmutatót, én sehol nem látom ezt a kikötést.

[link]

Itt a forgalomba hozóhoz, annak az elérhetősége is ott van leírva a 2-ik oldalon.

2020. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Pedig ott van leírva

8. ADAGOLÁS, ALKALMAZÁSI MÓD(OK) ÉS MÓDSZEREK CÉLÁLLAT FAJONKÉNT

ebben a részben.

Köszi a tanácsokat!

2020. jan. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!