Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem zavar titeket, hogy ha a...

Nem zavar titeket, hogy ha a macska segglyuka hozzáér az ágyneműtökhöz?

Figyelt kérdés
Rajta ül, fekszik, ficánkol, ti meg azon aludtok. Parazitákra, fertőzésre nem gondoltok (pláne ha kisgyerek is van a háznál)?

2020. jan. 16. 00:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%
A macska segge patyolattiszta, tehát nem zavar. A nyelve viszont zavarna ha az arcomhoz érne, mivel azzal nyalja tisztára a seggét.
2020. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Féregtelenítve van rendszeresen, és tiszta a lyuka.

Tisztább a lyuka mint a legtöbb ember szája.

Igényes cica, rengeteget mosakodik.

2020. máj. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem mehet be a macska a hálóba a szőrhullás miatt,máshol meg rendes otthoni ruhában vagyunk így nem zavar.
2020. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem zavar. Mindenhova mehetnek, mindenhol ott a szőrük, ez jobban zavar, de van porszívó, fésű stb, meg lehet oldani. Életemben eszembe nem jutott hogy a szobacicáimtól kapjak el én valamit, fordítva már inkább aggaszt, cipőtalp pl, rendet tisztaságot tartok, és ennyi. Makk egészségesek. Tiszta állatok, kényesek erre, ha te rendben tartod a macskád, az hót biztos hogy semmit nem kapsz el tőle. Kisgyerek se fog elkapni semmit, a legrosszabb ami történhet az az hogy lenyeli a szőrét, az meg más okból veszélyes.

Az a fajta vagyok aki macskázás előtt mos kezet és nem utána.

2020. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavar, sőt szeretem ha be bebújik mellénk az ágyba :)
2020. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
82%

A te likad meg a ruhádhoz ér hozzá b+ az nem zavar?

Észlény.

2020. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kell még kiemelni a kérdést? Szerintem elegen leírták, hogy a többséget nem zavarja.
2020. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!