Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macska éjszaka veletek...

Benti macska éjszaka veletek alszik? Nem zavar a pihenésben?

Figyelt kérdés
Bevallom engem idegesített, amikor egy szobában aludt velünk. Egy idő után járkált ide-oda, nyekergett az ajtóban, kaparászta is, pedig a klotyóját, kajáját is behoztuk. De költözés után voltunk olyan szerencsés helyzetben, hogy egy helyiség elválasztott minket a macska éjjeli szállásától, akkor ugye nem zavart. Na most ismét költöznünk kellett, a cicust csak egy ajtó választja el a hálószobától. Hajnalban nyávog, kapar. Szeretem a macskánkat(8 éves), de egyszerűen nem hagy aludni.Ti ezt hogyan oldottátok meg?

2018. okt. 5. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt problémám vele, amikor mentünk aludni már aludt, mikor mi felkeltünk még aludt, általában úgy kell felverni.

Eleinte én is azt hittem majd zavarni fog, hogy hajnalba felkel felébreszt minket, de nálunk ilyen probléma nincsen jobban alszik mint mi

2018. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Velünk fekszik, és velünk kel. Maximum azért zavar, mert elzsibbad a làbam ha rajtam alszik.😊 A hàló ajtaja nyitva van, így ha megéhezik vagy az almot kell hasznàlnia ki tud menni. Nèha hallom, hogy hajnalban kimegy enni, de aztán tolja vissza a kis fenekét az ágyba.
2018. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kb 6 évig ő is így volt, akkor kelt, amikor mi. Az elmúlt pár évben történtek a változások, még a költözés előtt. Nagyon furcsa lett a viselkedése, pl néha a vizet kér, holott tele van a tálkája, ki-be akar jönni menni két percenként. Állatorvosnál voltunk, nincs fizikai problémája. Egy napos kora óta neveljük, nagyon kis életképtelen volt szegényke, de felneveltük. Ivartalanított kandúr. Lehetséges, hogy ennyi idősen szenilis lett?

2018. okt. 5. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól értem most olyan 6 èves a macsek. Messze van mèg attól, hogy szenilis legyen.😸 Szerintem ha nyitva hagyjàtok az ajtót megoldódna a helyzet. Ő akkor jönne/menne amikor akar, ti meg tudnátok aludni.
2018. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, most látom 8 èves. 😊 Még ekkor sem szoktak szenilisek lenni, inkább 14-15-16 év körül lehetnek gondok, de ez sem általános.
2018. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Saját macskám mindig a lábamnál feküdt, egyik mentett ideiglenesem pedig a nyakamhoz bújt oda mindig. Néha felkeltek inni, enni, wc-zni, de aztán visszabújtak, és nem mozdultak.

Egyedül max az idegesített néha, mikror a mentett már egy órája dorombolt a fülembe, és nem aludt még el. :D

2018. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém hajnalban felébredt, és vadászni kezdett a takaró alól kilógó végtagjaimra. Nem vidám dolog arra ébredni, hogy egy macska zsákmányul ejtette a nagylábujjadat.
2018. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt,hogy járkált rajtam egyszer-kétszer. De az, hogy melengeti a lábam és reggel üdvözlésül összeérintjük az orrunkat, hát az nagyon jó dolog!
2018. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kettő is velünk alszik és imádjuk ahogy bújnak 💕 mióta ketten vannak néha van megőrülés hajnaltájt, de nyitva a szoba ajtó ki be tudnak menni. Ha nagyon dilisek lesznek és el kezdik egymást kergetni meg bedugom a fülem és alszom tovább a párom meg fel sem kel rájuk :D
2018. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!