Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a cicàm?

Vemhes a cicàm?

Figyelt kérdés
az a lènyeg hogy 10 hónapos,ès eggyiknap èszrevettük hogy saras(kedden)a feje.Akitől hoztuk azt mondta fiú,ès èszrevettük hogy többet eszik ès egy picit 1,2 centivel nagyobb a pocakja,utànanèztünk,kiderült hogy làny 1 hèt mulva elvittük dokihoz,kiivartalanította(elvàgta a petevezetèket,a mèhet nem szedte ki),ès most meg sokat eszik ,maradèkokat de nem eszi a konzervjèt amit eddig imàdott(ètvàgyàval nincs baj).Lehet hogy vemhes?
2020. jan. 18. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy milyen nemű egy emlős állat csak el tudjátok dönteni, ha lenézel a saját lábad közé!

Az ivartalanítás hím állat esetében a herék elvesztésével jár; nősténynél kiveszik a méhet, akár korai vemhesség esetén is.

2020. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10269103-le..

Jan. 12.-én derült ki számodra, hogy lány macskád van, 13.-án, tehát most hétfőn lett ivartalanítva, rögtön másnapra kaptál is időpontot (wtf?). Nem közölted az orvossal, hogy valszeg vemhes, ő meg csak elkötötte. Még lábadoznia kéne, hiszen komolyabb műtéti beavatkozásról van szó, de erről semmit nem írsz. Tehát hogy is van ez, kedves kérdező??

2020. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7.èn saras volt,sokat kezdett enni,és most kedden ivartalanítottuk
2020. jan. 18. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-es Ez valami elvetemült troll, vagy szellemi fogyatékosság; és akkor még egy retardált orvossal is megfejelve..


"szia kedves #24es nem hazudtam ,mièrt lenne jó nekem hogy vadidegeneknek hazudjak,ott voltam a műtètèn vègignèztem,a mèhèt nem vattèk ki,csak az odavezető petevesetèket vàgtàk el."

2020. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tudom, azért is linkeltem be az előző kérdését. Mivel az egész sztori sántít, gyanítom, hogy meg sem történt az ivartalanítás, de majd úgyis kimagyarázza...
2020. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te? :D

Bent lehettél a műtétnél? Igen, az orvosok olyanok, megengedik, hogy bárki végignézze, ahogy "elvágják a petevezetéket", minden jött-ment bent lehet az ivartalanításnál

2020. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Kérdező egy vicc.... :D Remélem befogja valaki a cicát, aki boldog életet tud neki biztosítani.
2020. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!