Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez meg hogy lehet. Elképedtem...

Ez meg hogy lehet. Elképedtem teljesen. Télen hogy lehet vemhes a kinti cicám?

Figyelt kérdés
Már a hasa is leszállt. Hova csimáljak neki meleg helyet? Eleinte csak kövérnek gondoltam, hogy biztos a havakra hízik, de nem. Ma megnéztem. Emlői kint hasa stb. Mit tegyek?

2017. nov. 30. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
A mieinknek is nagy a hasa, és nagyok a cicik is, de nem hiszem hogy vemhesek lennének. Felszedték magukra a téli zsírréteget, meg ott van a téli bunda is. Lassan elgurulnak.
2017. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Úgy lehet hogy felelőtlen a gazdája és nem ivartalanította.


Bentre kell helyet csinálni mert megfagynak a kiscicák, vagy még előtte ivartalaníttatni, de ha előtte nem is utána mindenképp végeztesd el a műtétet.

2017. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem kéne ilyesmin gondolkodnod, ha ivartalanítva lenne a macskád... Létezik olyan is, hogy felelős állattartás...
2017. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Könyörgöm hagyjátok már ezt az erkölcscsősz dumát, foglalkozzatok magatokkal. Mit osztjátok másnak az észt?
2017. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiskonyhába be vihetem. Reklámoznak olyan falra tehető hö sugárzot. Az tán megteszi ugye?
2017. nov. 30. 23:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanitatni nem merem az nagy mütét. És ugy örülnek a kiscicáknak:)
2017. nov. 30. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Tájékozódj már, mielőtt okoskodsz.


Az ivartalanítás rutinműtét, egyáltalán nem nagy valami.


Kiscicáknak meg ne örülj, mert képzeld el, hogy ez az új alom el fogja venni az esélyt a már meglévő macskáktól, hogy gazdájuk legyen. Az összes menhely tele van, valamelyik várólistás, és így is tele vannak az utcák kóbor macskákkal. Azok sem jókedvükből kóbolrolnak, nincs hol lakniuk, mert egyszerűen nincs annyi ember aki befogadna, mint amennyi macska van.


Na és mit kezdesz a kismacskákkal? Megtartod? Elajándékozod? Aki szeretne macskát, fogadjon be egy árvát, nem kell osztogatni, mikor minden bokorban találni egy alomnyi macskát.

És ha nem ivartalanítasz, szerinted mennyire fognak elszaporodni?

Az összes születendő kölyköt ivartalanítani kéne féléves korukban, az anyát meg főleg...


Még viheted ivartalanítani, mindenkinek ezzel teszel a legjobbat, hidd el.

2017. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg az lenne a legjobb, ha még most ivartalaníttatnád a cicát. Ez egyáltalán nem nagy műtét, rutin beavatkozásnak számít, és 8-10 nap alatt teljesen felépül a cica, addig meg tarthatnád a konyhában. Ha mindenképp meg akarod tartani a kölyköket, akkor valahol bent kell felnevelni őket, különben megfagynak. De utána akkor is ivartalanítani kell az anyamacskát, mert neki is nagyon egészségtelen, ha folyton kölykei vannak, meg annak a rengeteg feleslegesen világra jött cicának is rosszat teszel így, akik sose találnak gazdát.
2017. dec. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

Na, mi lett?

Szerintem is csak kövér a cica. A miénkről is azt hiszik, hogy vemhes.

Neked isbjobb lenne, ha ivartalaníttatod.

De kedves 7-es! Azért ennyire bunkón leosztani, mert szeretne kiscicát. Oké a menhely tele van macskával (lehet 100 km-re csak), de az mégsem az ő szeretett kiscicái, akik vele nőttek fel,ha már egyszer úton vannak. Vagy mégsem.

2018. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!