Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicám aki pont cicákat...

Cilu46 kérdése:

Van egy cicám aki pont cicákat vár. Szerintetek hamarosan fialni fog ha nagyon aktívak a cicukái odabent? Ha a pocijára rakom a kezem teljesen kivehető ahogy mozognak. Nektek volt hasonló tapasztalatotok vemhes cicánál?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 05:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert ivartalanittatok. Neked is ezt javaslom.
2018. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az orvos? Mer gondolom elvitted.
2018. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt, mert ivartalaníttattam. Kérlek, te is ivartalanítsd a cicád, így is rengeteg szerencsétlen sorsú cica vár gazdára, és az ilyenek miatt nem jut nekik otthon. Amúgy érdemes lenne látnia orvosnak a cicát.
2018. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Elég szomorú, hogy vemhes a macskád. Még lehet így is ivartalanítani, vigyed, hajrá!
2018. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először is..senki nem említette hogy nem akarom ivartalaníttatni..másodszor meg mi az hogy az "ilyenek miatt van annyi árva cica"..nemár..teljesen tisztában vagyok az ivartalanításal de ez a cica úgy került hozzám,hogy vemhes volt...Na?( egy kis mellékes )..nemkéne ismeretlenül nekirongyolni senkinek sem..orvoshoz is vittem. a napokban fog fialni,de a doki nem tudta napra pontosan megmondani...mint azt az embereknél sem lehet általában..szóval ezért volt a kérdés..
2018. márc. 27. 17:59
 6/9 anonim válasza:
48%
Kinti vagy benti a cicád? Mert a mi macskánk kinti, de mikor már éreztük a kicsiket mozogni már bevittük a házba, vagy fedett helyre vittük, hogy szem előtt legyen. De mielött "eljött az idő" 2 nappal előtte már nem is nagyon evett, helyet keresett, és mikor már ott voltunk hogy nah most fialni fog akkor már nem is tágitott mellőlünk. Mindig valakinek a társaságát kereste. Ugyhogy szerintem majd fogja ő jelezni amikor eljött az idő.
2018. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Persze, mindig utólag jön a magyarázat, és mi vagyunk a bunkók, mert szólni merünk.
2018. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen..itt is vannak bunkó emberek..

Amúgy kinti-benti cica.Mikor nem vagyunk itthon akkor kint van,de ahogy hazaérek beengedem..persze ezt nem mindig igényli.

Viszont tegnap éjjel meglettek a picik.4en vannak és kis gombócok.Kb másfél óra alatt kibújtak.Simán ment minden.

2018. márc. 28. 17:09
 9/9 Anitakinga válasza:
41%
Deszupi gratula neki :-) megtartod őket?
2018. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!