Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvos tanácsára van...

Állatorvos tanácsára van szükség sürgősen?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre hogy 9 ivartalanított benti kandúrom fenékéből átlátszó váladék folyik, mintha bepisilné de állandóan valadekos. Orvoshoz kedden tudom vinni addig nem dolgozok egy sem közelben. Mi okozhatja ezt? Jó kedélyű, játékos.eszik is.

Csak ez a váladékozás megrémiszt.


2020. jan. 25. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk Giardia fertőzés okozott átlátszó végbél- váladákozást és hasmenést az egyik macskánál (a kettőből). Na de 9 egyszerre? Hányat tartasz egyáltalán? Amúgy ha Giardia, akkor az összes együtt tartott macskát kezelni kell, mert a tünetmentes állatok is fertőzöttek, és visszafertőzik egymást. Közben folyamatosan fertőtleníteni minden almot és felületet, amivel a macskák érintkezhetnek, mert az ürített spórák hetekig életképesek. Nekünk kb. fél év és a harmadik, több hetes gyógyszeres kúra után sikerült a két macskából véglegesen kiirtani.

De nem sokra mész ezzel a találgatással, ha kezeltetni akarod, így is úgy is el kell vinned őket állatorvoshoz.

2020. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak engem tisztelt meg a kedves Kérdező, privát üzenettel, amiben elmagyarázza, hogy Szerbiában milyen rossz?

Voltam ott többször is, van is onnan cicám (tenyésztőtől), és képzeld, igaz, hogy, nem a legfejlettebb, de bőven van 300 km-en belül ügyelet.

2020. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12# ha lett volna vittem volna nyilván...attól hogy elvileg ki van írva nyitvatartás 0-24ig sok helyen attól még zárva tartanak. De te élsz itt ugye, te tudod. Nagyon meg ne sértődj hogy privát üzenetet írtam nem kell itt hisztirohamot kapnod!

Ma vittük a saját megszokott kis klinikánkra ahol tájékoztattak hogy hétvégén legfejjebb Belgrádban volt állandó ügyelet, Újvidéken pedig csak 4 órás...úgyhogy kár volt okoskodnod .

2020. jan. 28. 14:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hisztirohamom, csak nem ismerkedek privibe, itt válaszoltam ;)
2020. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!