Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mezőkövesden van-e olyan...

Mezőkövesden van-e olyan állatorvos, aki nem csak vizsgálja a kutyákat, hanem szükség esetén meg is műti őket? SOS! Fontos!

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
www.mezokovesdiallatorvos.hu/hu/?mod=mainpage&cla=mainpage&fun=access&temp=fooldal Linkelek egy párat. Nem ismerem őket. Csak a googleban találtam. Nézz bele :)
2013. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
www.mezokovesd.hu/index.php?action=showmenu&id=67
2013. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Én sem ismerem őket, de muszáj egyet választanom, mert az az állatorvos, akihez én hordom a kutyusomat, ő nem műt, csak vizsgálja, oltásokat ad be, stb... Az kutyusom most műtétre szorul sajnos, de a mezőkövesdi orvosokat sajnos nem ismerem, viszont ők vannak hozzám legközelebb, ahol meg tudnák esetleg műteni a picurkámat. Megnézem a linkeket, köszönöm szépen!!!
2013. dec. 26. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Hívd fel őket és és kérdezd meg hogy melyik válal műtétet. Ilyen esetben minden perc számít. Siess, és sok sikert!
2013. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bevinném az egri állatkórházba ha nagyobb műtétről van szó.
2013. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Utána fogok járni most a 2 ünnep között!!! Sietek vele, mert nem fogom húzni halasztgatni!!! Bár nem életveszélyes, de nem fogom megvárni az utolsó pillanatot!!! Jobb az ilyet minnél hamarabb letudni!!! És köszönöm az együttérzést!!! :) Kedves tőletek!!! Ezer hála érte!!!
2013. dec. 26. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a baja a kutyusnak?
2013. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!