Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy cicát, de valaki...

Találtam egy cicát, de valaki elvitte?

Figyelt kérdés
Egy cica követett a munkába és hazaértemkor várt az ajtóban. Szeretett volna barátkozni, de megsimizni nem tudtam, mert félénk volt. Minden reggel meg este tettem ki neki enni a ház elé. Arra vártam, egyszer meg tudom simizni, akkor hazaviszem, biztonságban legyen. De 4. nap látom, hogy valaki magához csalja és elviszi. Most nagyon szomorú vagyok, azt hittem engem választott. Én vittem neki enni, inni. Nekem miért nem sikerült hozzáérnem? :((
2020. jan. 25. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mert ügyefogyott vagy.
2020. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, eleve az övé volt.
2020. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Felkeresed a lakóhelyedhez legközelebb eső állat menhelyet, és onnan tudsz örökbe fogadni macskát, és még jót is teszel vele...
2020. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő különleges volt a szívemnek:(
2020. jan. 25. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem messzire vitte el, akkor vissza megy az hozzád.
2020. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ha lakásban fogja tartani akkor nem tud.

Mindegy már.

Csak nem akartam elijeszteni, lassan közeledtem felé. Ezzel azt értem el, hogy máshoz is egyre barátságosabban viszonyuljon.

2020. jan. 25. 23:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Visszajött!! Ma reggel megint az ajtó előtt várt!!:)) De még mindig nem tudom megsimizni:( Viszont nagyon közel volt hozzám, amikor evett:) Annyira haza szeretném már hozni:(( :))
2020. jan. 26. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is így vagyok egy kiscicával és hónapok óta visszajön hozzám, sőt egyre közelebb jön.
2020. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!