Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan etessem a cicámat?...

Hogyan etessem a cicámat? Ivartalanítás után eléggé meghízott:/

Figyelt kérdés

Kiscicái voltak(terhesen találtam, mire megszelídült, hogy megtudjam fogni, már a kiscicáihoz vezetett). 4 kicsit etetett 6 hetes korukig kizárólagosan, mert nem voltak hajlandóak előbb elkezdeni enni, pedig már 4 hetesen nőtt a foguk:/ Ekkor nagyon soványra lefogyott, látszottak a csontjai(előtte terhesen hízott, mert etettem, amíg nem tudtam megfogni), pedig rengeteget evett. Amint elkezdtek enni a picik csökkentettem és beálltunk egy rendszerre. Most viszont ez is sok neki, pedig nem kap sokat, mégis hízik, pedig folyton éhes.

Így néz ki a nap:

Reggel 4-kor ébreszt, ilyenkor fél alutálcás pástétom vagy fél alutasis macskakaját kap, szórok bele egy evőkanál száraztápot, ezt összedolgozom.

Délben kap egy ujjnyi vastag szelet párizsit meg fél pohár tejet és a végén két evőkanál szárazat magában, amit később elropogtat.

A vacsora(fél6-6 fele) ugyanaz, mint a reggeli, illetve este későn (11-éjfél fele) még szól, hogy éhes, ilyenkor megint két evőkanál száraztápot kap.


2020. jan. 25. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tej meg szalámi nem való neki. MAx a laktózmentes. Vegyél direkt elhízott macskának való tápot az állatorvosnál.
2020. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Béla211 ***** válasza:
Sikerült valami változást elerni a cicák súlyát illetően.
2020. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!