Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica szemének írisz része...

Cica szemének írisz része bevérzett, mind a két szemnél. Valakinek volt így esetleg?

Figyelt kérdés

Délután rendel az orvos, így 3-4óra között visszük hozzá a cicát. Nem saját cica. Szoktunk néha menteni és valaki biztosan kitette hozzánk pár hete. Náthával kezeltettük. Már jól volt, az oltását és tesztet intéztük neki, hogy mehessen gazdához. Na de a szeme közbe szólt. Sok dologgal találkoztam már a mentések alatt, De ilyennel nem. Nagyon sajnálom szegényt. Tudom a doki majd megmondja mi a baja, viszont valakinek, ha volt már így cica, akkor legalább nyajából tudjam mi lehet. :/


[link]



[link]


2020. jan. 27. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
sok minden lehet az oka, valamilyen fertőzés, pajzsmirigy gyulladás, magas vérnyomás stb. Majd a doki megmondja. Legalább nem retina probléma (az nem szokta mindkét szemet egyszerre érinteni).
2020. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szegény! Olyan szép cica. Írd majd mi volt a dokinál!
2020. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szivárvány hártyája vérzett be. Valószínű valami trauma érhette. Sajnos egyik szemére elvesztette a látását, a másikra pedig minimális. :( Csináltattam tesztet is neki, szerencsére az negatív. A szemműtét az több 100e Ft lenne és nem garantálják, hogy másnap nem e lenne ugyan ilyen. :(
2020. jan. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!