Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám bal szeme tegnapról...

Cicám bal szeme tegnapról mára bevérzett. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek. Tisztában vagyok vele, ha nagyon gyorsan nem javul orvoshoz kell vinni, de jelenleg a találgatásnak is örülnék. A mozgása ugyanolyan, viszont nem eszik. Öreg, 16 éves cica, nagyon jó formában. A szőre szép és ugrál is még meg játszik. Az evésre visszatérve; hétvégente szokott egy napot tartani, amikor keveset eszik, fogalmunk sincs miért, de ez már régóta így van. Vékony, pici cica, nem éheztetjük, ilyen alkat.
2009. márc. 30. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is van "nemevős" nap(persze kapnak enni:), ez normális. A szem bevérzésnél nekem csak olyasmi jut az eszembe, hogy beüthette magár vagy egy nagyobb ugrástól(ami neki ebben a korban már nagyobb ugrásnak számít) megerőltette magát. Szerintem ha tudod, akkor hívd fel a dokit, hátha javasol valamit. Ha látatlanba nem tudja, akkor úgyis azt mondj, hogy vidd be.
2009. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!