Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Cicám bal szeme tegnapról mára bevérzett. Mi baja lehet?

Kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek. Tisztában vagyok vele, ha nagyon gyorsan nem javul orvoshoz kell vinni, de jelenleg a találgatásnak is örülnék. A mozgása ugyanolyan, viszont nem eszik. Öreg, 16 éves cica, nagyon jó formában. A szőre szép és ugrál is még meg játszik. Az evésre visszatérve; hétvégente szokott egy napot tartani, amikor keveset eszik, fogalmunk sincs miért, de ez már régóta így van. Vékony, pici cica, nem éheztetjük, ilyen alkat.

2009. márc. 30. 08:39  Privát üzenet  

A válasz
Nálunk is van "nemevős" nap(persze kapnak enni:), ez normális. A szem bevérzésnél nekem csak olyasmi jut az eszembe, hogy beüthette magár vagy egy nagyobb ugrástól(ami neki ebben a korban már nagyobb ugrásnak számít) megerőltette magát. Szerintem ha tudod, akkor hívd fel a dokit, hátha javasol valamit. Ha látatlanba nem tudja, akkor úgyis azt mondj, hogy vidd be.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2009. márc. 30. 16:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy valaki megtudná nekem mondani, hogyha egy kiskutya leesik a 4. emeletről. És a gyomra bevérzett akkor tényleg nem menthető már meg? Egy...
Mi történhetett a garnéláimmal? Tegnapról mára mind félhalott lett.
Szerelmes kutya tegnapról? Fejlemények?
Kutyámnak bevérzett a szeme, mire számitsak?
Az egyik zebra dánióm beszorult a szűrő mögé, és végighorzsolta egyik oldalát. Most mintha nem működne azon az oldalon az uszonya, illetve bevérzett a kopoltyúja mentén. Amúgy...
A cicámat kivitte a kutya és elég durván játszott vele. Mindene ép, csak az egyik szeme bevérzett. Felszívódik magától?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!