Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek nővérem macskájával?

Mit kezdjek nővérem macskájával?

Figyelt kérdés
Naponta többször is megbolondul, de szó szerint. Először még dörgölőzik, utána nyitott karommal, meg széttárt karokkal ugrik neki a bokámnak, harapja, karmolja, de a kezemet is. Ez már nem a játék kategória, fújtat, idegesen jártatja a farkát. Nem tudok egy lépést se tenni anélkül hogy véres ne lenne a bokám. Próbálom ellökni, lenyomni a földre, de semmi nem használ. Ha nem veszek róla tudomást az se használ. Tesóm szerint még kicsi és játszik. De ez már sokkal durvább a játéknál. Mit lehet vele kezdeni? Hogy lehet lenevelni róla?

2020. jan. 27. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%
le lehet vágni fiatalabb macska körmét is, nem tudom, ezt miért kellett annyira lepontozni. tenyésztő vagyok, rendszeresen vágom a nagyok, és a kicsik körmeit is egyaránt.
2020. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tanácsolták mikor kicsi volt a cicám, hogy amikor harap, karmol, támad, akkor hangosan visítsak. :) Hát én aztán visítottam, sőt jajgattam, visítva hogy jajj, jajj, jajj, és még le is spricceltem virágsprickolóval. Kb 4-szer csináltam ez vele, és tökéletesen megértette, hogy fáj nekem, és mintha elvágátl volna, abba is hagyta. Jah, és még amikor megharapott, adtam neki egy taslit a fejére, na nem nagyot, csak olyan nevelő jelleggel, ahogyan a cicamama teszi. Én így tudtam lenevelni az agresszióról.
2020. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!