Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális dolog, hogy valamiért...

Normális dolog, hogy valamiért imádok beleszagolni a macskám szájába, és néha a fülét harapdálom TV nézés közben?

Figyelt kérdés
42/f
2020. febr. 7. 23:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem, szerintem valakinek beleszarni a szájába egyáltalán nem súrolja a normalitás határát, azt talán az emberiség 0.001% -a élvezi, a hardcore perverz mazochisták.


Egy macska szájszaga és a szájába való beleszaglászás élménye nem említhető egy lapon azzal, esetleg a te beteg értékítéletedben.

2020. febr. 8. 10:59
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

A macskám állandóan orron akar puszilni, de pont a szájszaga miatt nem szeretem ezt.

A fülharapdálás nekem is szokásom volt régen. :)

2020. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Én csak akkor undorodom a szájszagától, amikor frissen evett, és macskakaja szaga van, főleg a halas gusztustalan. De ha már pár óra eltelt azóta, visszaáll a klasszikus macska-szájszag, az kellemes.


Volt egy exnőm, aki néha szájon is csókolta a macskáját, és együtt evett vele, egy harapást a macska, egyet ő, pl. sajtból, na az már nekem is sok volt, ilyen én nem szoktam.

2020. febr. 9. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!