Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van az ivartalanításnak...

Van az ivartalanításnak kockázata? Mi van, ha nem kel fel többé? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Most vittem a lány macskámat ivartalanítani, ott kellett hagynom és kb. 3-4 óra múlva mehetek érte, azt mondtàk felhívnak. Nagyon aggódom, mi van ha valami komplikáció lép fel?
2020. febr. 14. 08:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és alá kellett írnom egy papírt, hogy ha valami történik ök nem felelösek érte.
2020. febr. 14. 08:43
 2/20 anonim ***** válasza:
12%

Elég kicsi az esélye, rutinműtét.


De ha pont a macskád lesz peches, még mindig jobb egy macska halála, mint az, hogy ezután agyba-főbe szaporodik, és tele lesz a környéketek kóbor macskákkal!!!!

Mert állítom nem tartod rendesen a saját portádon belül, és hagyod te is szabadon kószálni, mint a macskatartók 90%-a.... És gondolom ha jönne a szaporulat, úgysem fogadnád a kismacskát tömkelegét.... Akkor tehát mi a jobb? Na mi? Irány a műtő!

2020. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kószál szabadon, lakásban van, nem szokott soha kimenni.
2020. febr. 14. 09:09
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Rutinműtét ma már egy ivartalanítás. A normálisabb állatorvos végez előtte egy kivizsgálást, hogy bírja-e a macska szíve az altatást stb. Nem jellemző, hogy egy egészséges macska meghal a műtőasztalon, szóval nyugi!


Egyébként igen, minden altatás kockázattal jár, embernél is és állatnál is. De egy egészséges szervezetnek meg sem kottyan.

2020. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
Állatkínzás!
2020. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Ha benti macska akkor minek ivartalalnitod? Tok felesleges penzkidobas, plusz a macskat is terheled egy teljesen felesleges mutettel.
2020. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

7.-nél a pont!


(Én nem mertem volna kiírni, így is mindig betalálnak a NAGYGAZDI trollok, pedig 100%-ig igaza van.)


Egy szakember.

2020. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

szakember vagy te a nagy fenéket.

ha benti macska és nem ívartalanitod akkor majd begyullad a méhe és belehal a gyulladásba kedves szagember

2020. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

A szakember miért nem tudja, hogy a kandúr jelöl (ivartalanítás egyrészt megoldás), kevésbé 'szagos' az ivartalan állat, betegségek kiszűrhetők ezáltal.


2 ivartalanitott benti cicám van :) a lányt féltettem én is, de hamar rendbe jött. Ma már rutinműtétnek számít, ha egészséges akkor semmi probléma nem lesz.

2020. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
36%
Szia! Döntöttél. Utólag mar ne keress igazolást. Remélem jól van a cica. Nekem kan kutyám van. Ivaros es az is marad.
2020. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!