Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van alternatívája az ivartalan...

Van alternatívája az ivartalanításnak?

Figyelt kérdés

10 hónapos nőstény macskám ivartalanítását sajnos mindig hallogatom, mert 20 000 ft és mivel benti macska eddig nem volt életbevágóan fontos.

Viszont néhány hete kerűlt hozzánk egy kismacska, akit valamiért a napokban elkezdett bántani. Mivel kb. feb. 10.-ig nem lesz pénzem ivartalanítattni a nagyot nem tudok valami ideiglenes hatású oltást kérni? Ha igen ez mennyibe kerül?



2017. jan. 26. 06:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartsd külön őket.
2017. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hátja, de azért ezt egy 70 m2 panel lakásban nem könnyű még 2 hétig. Az a baj, hogy amikor idekerűlt a kicsi, akkor még lett volna pénzem, csak direkt megnéztem hogy bántja e, de 2 hétig jóban voltak. :/
2017. jan. 26. 06:23
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Van ilyen hormoninjekció, bármelyik állatorvos beadja neki négy-ötezer forintért és három hónapig nem tűzel tőle a macsek
2017. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy bántja az idegen kis jövevényt, semmi nem garantálja, hogy az ivartalanítás megoldja...
2017. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz, hogy ilyen drága az ivartalanítás? Én Bp-i vagyok és 10ezer a legtöbb rendelőben, persze itt is van ahol húszezer, de az a hely egy percig nem jobb, sem felszeteltségben, sem szaktudásban, csak jó helyen fekszik, ezért megengedhetik maguknak, hogy drágábban dolgozzanak, én körbe néznék a helyedben, 5ezret kidobsz az ablakon egészségtelen inekcióra, vagy 10ért ivartalanítatsz? Írj privit, ha Pesti vagy, tudok profi jol felszerelt rendellőket ajánlani kevésbé horror áron.
2017. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Már megoldódott a probléma, pont most van ivartalanítási akciójuk, így csak 9 000 ft.

Már csak abban reménykedem, hogy szelídebb lesz!

Mindenkinek ment a pont!

2017. jan. 26. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél vagy két hétig és meg lesz a pénzed az állatkínzásra!
2020. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!