Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a macskának?

Mit adjak enni a macskának?

Figyelt kérdés

Nem eszik meg semmi mást csak a csirkehúst. Se száraztápot se tasakosat (egyik fajtát sem).

Félek hogy hiánybeteg lesz. Mivel tudnám pótolni a vitaminokat? Esetleg rá tudnám venni valahogy hogy egyen tápokat?


2020. febr. 16. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Úgy kell vele bánni, mint az elkényeztetett gyerekkel. Nem adsz neki egy napig enni semmit (vizet azért adj!), és máris megeszi a tasakos kaját is.


Nekem egyszer volt bajom ilyen macskával. Kiscica volt, a gazdája elkényeztette, én ajándékba szántam egy kedves ismerősnek a születésnapjára. A macska nem volt hajlandó enni csakis parizert, mert eddig azt kapott. Egy napig nem kapott semmit, csak vizet, utána lazán megette azt, amit adtunk neki.

2020. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen száraztápot kap? A tasakosokat meg felejtsd el, hulladék legtöbb, semmi hasznos nincs benne a cicának.
2020. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És ha külön a vitamin miatt aggódsz, érdemes vitaminos pasztát venni neki, imádni szokták a cicák.
2020. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az elsőre meg ne hallgass , ne éheztesd a cicát. Elmond valamit róla hogy szerinte egy párizsin tartott macska el van kényeztetve...
2020. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most friskies van de nem érdekli.
2020. febr. 16. 09:25
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem éheztetném pont ezért is van elkényeztetve. Köszi a segítséget, a pasztát megpróbálom hátha.
2020. febr. 16. 09:27
 7/16 anonim ***** válasza:
A friskies is nagyon gyenge minőség. Nem csoda hogy a messze jobb húst választja inkább a cica. Az a baj az ilyen Friskies, Whiskas, meg hasonló minőséggel, hogy szemetet kapsz drágán, a macsek meg minőségileg éhezik mellette. Akkor jöttem rá én is, amikor normális tápra váltottam. Anyagilag ugyanott vagyok, mert nem zabálnak a macskák, mert már nem éhesek akkor is ha folyton esznek... Most normális tápja van a cicáimnak. Csipegetnek belőle bőven elég a napi ajánlott adag, szép a bundájuk, egészségesek, és kb fele táp kell egy hónapban mint ami a Whiskasból kellett. Vagyis hiába drágábba mostani táp, még kicsit jobb is anyagilag mint az agyonreklámozott táp volt.
2020. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Melyik tápot adod neki?

Kipróbálnám én is.

2020. febr. 16. 09:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik márka amit nagyon szívesen esznek, (érdemes mindig nézni az összetevőket, nem tudom érzékeny -e a cicád valamire) [link]
2020. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ez meg a másik. Nagyon szívesen fogyasztják. Elsőre érdemes a legkisebb adagot megvenni természetesen.
2020. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!